Baja Drawsko: Martin Macík všem ujel

Kamion týmu KM Racing s Martinem Macíkem jr. za volantem si připsal při prvním letošním startu v terénní soutěži Baja Drawsko Pomorskie na severu Polska své první letošní vítězství. Velice nadějně se uvedl také motocyklista Lukáš Kvapil, který se mezi motorkami umístil na třetím místě.

Martin Macík bude na apríla obhajovat vítězství na Baja Drawsko

Žlutá liazka týmu KM Racing s osvědčenou posádkou Macík, Tomášek, Mrkva se vydává obhájit své loňské vítězství v mezinárodním terénním závodě Baja Drawsko Pomorskie. Závod 1. dubna odstartuje na severu Polska letošní off-road sezónu.

KM Racing chce další poháry přivézt z Baja Poland

KM Racing odjíždí na svůj poslední závod sezóny - Baja Poland - s vírou v pódiové umístění. Martin Macík v kamionu Liaz se chystá využít své zkušenosti ze začátku sezóny, kdy vyhrál závod Baja Drawsko. Současně otestuje nové úpravy motoru. Lukáš Kvapil bu

Martin Macík má další plány!

Dojezd do cílové rovinky 38. ročníku Rallye Dakar završil úspěšnou sezónu týmu KM Racing. Pilot Martin Macík, navigátor František Tomášek, mechanik Michal Mrkva a jejich žlutý kamion značky Liaz s číslem 525 dojeli do cíle na 10. místě. V celkovém hodnoce

Martin Macík ml. zvítězil na Baja Drawsko Pomorskie.

„Řekli jsme si, že to dáme! Jako vždy to zabralo a druhou sobotní rychlostní zkoušku jsme doslova letěli. Neměli jsme úplně 100% výkon motoru, ale byla to pecka. A tentokrát jsme si závod konečně užívali. Myslím, že jsme vyhráli i závody ve skoku, protože