Bajza a Dorazilová ovládli Hulmenskou desítku

V nedalekém Hulíně se v sobotu běžel 6.ročník Hulmenské desítky , kde se představila řada našich běžců a běžkyň. A byli hodně vidět. Na trati délky 10km zvítězil v traťovém rekordu 32:39 min. Jakub Bajza a kategoii žen ovládla Jana Dorazilová.

Na Hulmenské desítce ovládli naši běžci všechny kategorie, Bajza a Dorazilová v traťových rekordech

V sobotu 28.ledna se v Hulíně konal 7.ročník Hulmenské desítky. Zúčastnila se jí i řada našich běžců, kteří nakonec ovládli všech pět kategoríí. V traťových rekordech zvítězili Jakub Bajza a Jana Dorazilová.

Kocourek zaznamenal na ME v krosu nejlepší výsledek za poslední dvě dekády, Bajza doběhl v osmé desítce

Výborného výsledku dosáhl na nedělním Mistrovství Evropy v krosu , které se konalo ve slovinském Velenje, náš Milan Kocourek . V nabité konkurenci obsadil výborné 18. místo s pouhým 5 vteřinovým odstupem na první desítku. Jakub Bajza obsadil v kategorii d

Bajza vyběhl bronz na Mistrovství ČR v půlmaratónu, Gerych šestý

Náš mladý  a nadějný běžec Jakub Bajza se opět dostává do formy. Po sedmiměsíční přestávce zaviněné únavovou zlomeninou nohy vyhrál nejprve před týdnem v traťovém rekordu Veřovskou desítku a v sobotu se postavil v Pardubicích na start Mistrovství České re

Rohálovskou desítku vyhrál opět Kreisinger, třetí doběhl Bajza

V sobotu 25. února se v Prusinovicích uskutečnil další, již 19. ročník, Rohálovské desítky . Tento silniční závod se mezi běžci těší velké přízni a v loňském roce byl vyhlášen čtenáři respektovaného časopisu Behej.com jako nejoblíbenější silniční běh v Če

Jana Dorazilová vyhrála půlmaraton v rámci Silvestrovského běhu ve Zlíně

Na Silvestra se tradičně konala celá řada nejrůznějších běžeckých závodů. Jedním z nich byl  i Silvestrovský běh ve Zlíně, v rámci kterého se běžel i půlmaratón. V něm zvítězila v kategorii žen naše Jana Dorazilová, když zároveň překonala i svůj osobní re