Balášová na přední příčce (Obzory Kutnohorska)

O dušičkovém víkendu se jediná z čáslavského Plaveckého klubu Pandora představila na jihlavském Axis cupu Andrea Balášová. V mezinárodní konkurenci se předvedla ve velmi dobré formě a potvrdila, že právem patří do reprezentace. Na 100 a 200 m motýl zvítězila a ve finále na 50 m motýl byla 2. Na 100 i 200 m motýl je v českých plaveckých tabulkách letos na průběžném 1. místě. jb

Andrea Balášová s medailemi (Obzory Kutnohorska)

Čáslavští plavci se o víkendu zúčastnili Letního mistrovství České republiky, které se již tradičně konalo v Praze - Podolí. Andrea Balášová vybojovala pro Plavecký klub Pandora dva cenné kovy. Nejprve v pátečním finále získala bronz na 100 m motýl a o de

Andrea Balášová prokázala skvělou formu (Obzory Kutnohorska)

Plavecký klub Pandora Čáslav sklízí ovoce trdé přípravy nejen v domácích bazénech, ale také v zahraničí, jak o tom pravidelně informujeme. Kromě závodění nezapomíná ani na výchovu nástupců nynější úspěšných sportovců. Dalším mezinárodním závodem čáslavský

"Narozeniny" klubu Pandora (Obzory Kutnohorska)

Koncem srpna čáslavský Plavecký klub Pandora oslavil již 5. narozeniny a vstoupil tak do šestého roku své existence. Během prvních pěti let se čáslavští plavci představili na desítkách domácích i mezinárodních závodů. Nejlepší čáslavská plavkyně Andrea Ba

Medaile z Mistrovství ČR (Obzory Kutnohorska)

Čáslavští plavci se na Zimním mistrovství ČR republiky, o víkendu v Č. Budějovicích předvedli v dobré formě. Andrea Balášová potvrdila, že patří již řadu let mezi českou plaveckou špičku a vybojovala další 2 cenné kovy. Nejprve na 100 m motýl osobním reko

Skvělá forma plavců (Obzory Kutnohorska)

Čáslavští plavci se ve výborném světle přestavili při I. ročníku Mosconi cupu v Jablonci n/N. Vynikající formu předvedla Andrea Balášová, která po jednoznačných postupech do finále zvítězila na všech motlýkářských tratích tj. 50, 100 a 200 m. Potvrdila ta