Andrea Balášová s medailemi (Obzory Kutnohorska)

Čáslavští plavci se o víkendu zúčastnili Letního mistrovství České republiky, které se již tradičně konalo v Praze - Podolí. Andrea Balášová vybojovala pro Plavecký klub Pandora dva cenné kovy. Nejprve v pátečním finále získala bronz na 100 m motýl a o den později dohmátla na stříbrné pozici na dvojnásobné trati. Přidala tak další medaile do sbírky čáslavského klubu. Dalším čáslavským plavcem na mistrovství byl Jiří Baláš, který 2x bojoval v semifinále na 50 m prsa a znak. V minulém týdnu se...

Balášová na přední příčce (Obzory Kutnohorska)

O dušičkovém víkendu se jediná z čáslavského Plaveckého klubu Pandora představila na jihlavském Axis cupu Andrea Balášová. V mezinárodní konkurenci se předvedla ve velmi dobré formě a potvrdila, že právem patří do reprezentace. Na 100 a 200 m motýl zvítěz

Andrea Balášová prokázala skvělou formu (Obzory Kutnohorska)

Plavecký klub Pandora Čáslav sklízí ovoce trdé přípravy nejen v domácích bazénech, ale také v zahraničí, jak o tom pravidelně informujeme. Kromě závodění nezapomíná ani na výchovu nástupců nynější úspěšných sportovců. Dalším mezinárodním závodem čáslavský

"Narozeniny" klubu Pandora (Obzory Kutnohorska)

Koncem srpna čáslavský Plavecký klub Pandora oslavil již 5. narozeniny a vstoupil tak do šestého roku své existence. Během prvních pěti let se čáslavští plavci představili na desítkách domácích i mezinárodních závodů. Nejlepší čáslavská plavkyně Andrea Ba

Úspěšný vstup do sezóny 2009 (Obzory Kutnohorska)

Čáslavští plavci zahájili rok 2009 úspěšně. V polovině ledna dvojice Andrea a Jiří Balášovi ve Wiesbadenu na 8. Internationales Wiesbadener Schwimm-Meeting. Andrea Balášová navázala na výsledky z podzimu a vybojovala 2x zlato na 100 a 200 m motýl ve velmi

2004 - Nejprve nápad a pak obtížné začátky

11.12.2004 - Andrea Balášová - první start plavce PK Pandora na Mistrovství Evropy - Vídeň 26.11.2004 - první start PK Pandora na mistrovství ČR, zisk prvních medailí - Andrea Balášová, Jiří Baláš 26.11.2004 - Andrea Balášová - splněný limit pro ME ve V