Úspěšný vstup do sezóny 2009 (Obzory Kutnohorska)

Čáslavští plavci zahájili rok 2009 úspěšně. V polovině ledna dvojice Andrea a Jiří Balášovi ve Wiesbadenu na 8. Internationales Wiesbadener Schwimm-Meeting. Andrea Balášová navázala na výsledky z podzimu a vybojovala 2x zlato na 100 a 200 m motýl ve velmi kvalitních časech. Na 50 m motýl byla 2. Jiří Baláš rozšířil sbírku medailí o zlatou na 50 m prsa a bronz na 100 m polohově. V pořadí oddílů skončil Plavecký klub Pandora na pěkném 5. místě mezi více než 20 kluby ze 4 zemí...

Čáslavští plavci bilancují rok 2008 (Obzory Kutnohorska)

Celý rok 2008 byl pro čáslavský Plavecký klub Pandora velmi úspěšný. Největší zásluhu na zviditelnění čáslavského plavání má trenérka a plavkyně vjedné osobě Andrea Balášová. Čáslavská plavkyně vloňském roce vybojovala 2x titul mistryně republiky na 100 m

Mladí plavci na Letním poháru (Obzory Kutnohorska)

O víkendu se čáslavské plavecké naděje představily na vrcholném závodu letní sezóny. Letního poháru ČR se z Plaveckého klubu Pandora zúčastnili 3 čáslavští plavci a bylo to vůbec poprvé, kdy na tomto závodě startovali. Desetiletí žáci bojovali ve Svita

Plavci (Obzory Kutnohorska)

O víkendu se v Praze-Podolí konalo Letní mistrovství České republiky staršího žactva v plavání. Z čáslavského Plaveckého klubu Pandora se šampionátu zúčastnil třináctiletý Martin Kárný. V obou svých prsařských disciplínách předvedl skvělé výkony a zapl

Balášová na přední příčce (Obzory Kutnohorska)

O dušičkovém víkendu se jediná z čáslavského Plaveckého klubu Pandora představila na jihlavském Axis cupu Andrea Balášová. V mezinárodní konkurenci se předvedla ve velmi dobré formě a potvrdila, že právem patří do reprezentace. Na 100 a 200 m motýl zvítěz

Stříbro a bronz z Berlína (Obzory Kutnohorska)

O víkendu se čáslavští plavci představili v Berlíně na Berolina Cupu. Pro Plavecký klub Pandora vybojovali stříbrnou medaili na 50 m prsa zásluhou Jiřího Baláše a bronz přidala ve své kategorii Michaela Kommová na 100 m motýl. Ostatní čáslavští plavci pře