Stříbro a bronz z Berlína (Obzory Kutnohorska)

O víkendu se čáslavští plavci představili v Berlíně na Berolina Cupu. Pro Plavecký klub Pandora vybojovali stříbrnou medaili na 50 m prsa zásluhou Jiřího Baláše a bronz přidala ve své kategorii Michaela Kommová na 100 m motýl. Ostatní čáslavští plavci předvedli pěkné výkony a utvořili si řadu nejlepších osobních výkonu.

Třináct medailí putuje do Čáslavi (Obzory Kutnohorska)

O víkendu se dařilo Plaveckému klubu Pandora v Nymburce při Ceně osvobození za účasti nejvíce čáslavských plavců v historii klubu – celkem 27 plavců, kteří vybojovali 13 medailí – 3 x zlatou, 4 x stříbrnou a 8 x bronzovou medaili. Nejlépe se představili z

Čáslavští plavci bilancují rok 2008 (Obzory Kutnohorska)

Celý rok 2008 byl pro čáslavský Plavecký klub Pandora velmi úspěšný. Největší zásluhu na zviditelnění čáslavského plavání má trenérka a plavkyně vjedné osobě Andrea Balášová. Čáslavská plavkyně vloňském roce vybojovala 2x titul mistryně republiky na 100 m

Plavání (Obzory Kutnohorska)

Předposlední květnový víkend se nejmladší čáslavší plavci představili na Letním poháru Středočeského kraje mladších žactva v Kladně. Mezi 10 a 11letými žáky ve Středočeském kraji se nejlépe představil jedenáctiletý Matěj Kučera, který pro čáslavský Plavec

Úspěch plavců (Obzory Kutnohorska)

V závěrečném říjnovém víkendu absolvovali čáslavští plavci 4. kolo Krajské základní soutěže v Ml. Boleslavi. Šestici čáslavských se dařilo. Kromě řady osobních rekordů vybojovali Čáslavští hned několik medailových umístění. Na nejvyšší příčku vystoupila s

Čáslavští plavci sbírali medaile (Obzory Kutnohorska)

Na Přeboru Středočeského kraje žactva se úspěšně představili v Neratovicích čáslavští plavci. Vybojovali celkem 23 medailí (15 x zlato - 6 x stříbro - 2 x bronz)!!!. Nejúspěšnějším z čáslavské výpravy byl Adam Ťok (12 let), který získal 9 medailí (5–3 -1)