Úspěch plavců (Obzory Kutnohorska)

V závěrečném říjnovém víkendu absolvovali čáslavští plavci 4. kolo Krajské základní soutěže v Ml. Boleslavi. Šestici čáslavských se dařilo. Kromě řady osobních rekordů vybojovali Čáslavští hned několik medailových umístění. Na nejvyšší příčku vystoupila starší žačka Eliška Fuxová, která ve své kategorii zvítězila na 50 m prsa a přidala 2. místo na 200 m prsa. Stříbro a 2 x bronz vybojoval starší žák Jakub Burian na 50 m kraul, na 100 m motýl a 100 m znak. 2. místo...

Sedm plavců vybojovalo 21 medailí (OBZORY Kutnohorska)

Letního přeboru Stč. kraje žactva se z čáslavského klubu Pandora zúčastnilo 7 plavců, kterým se dařilo. Vybojovali 20 individuálních medailí a stříbro ve štafetě 4x50 m žáci (Ťok A., Peroutka, Havrda, Kučera). Přeborníky kraje se stali 13letý Matěj Kučera

Třináct medailí putuje do Čáslavi (Obzory Kutnohorska)

O víkendu se dařilo Plaveckému klubu Pandora v Nymburce při Ceně osvobození za účasti nejvíce čáslavských plavců v historii klubu – celkem 27 plavců, kteří vybojovali 13 medailí – 3 x zlatou, 4 x stříbrnou a 8 x bronzovou medaili. Nejlépe se představili z

Plavecké mládí na jedničku (Obzory Kutnohorska)

O víkendu se čáslavským plavcům při Přeboru Středočeského kraje žactva v Příbrami dařilo. Ze 7 plavců z Plaveckého klubu Pandora se 3 umístili na stupních vítězů a vybojovali celkem 6 medailí. Nejvíce se dařilo Jakubu Burianovi, který získal 4 x stříbrnou

Skvělá forma plavců (Obzory Kutnohorska)

Čáslavští plavci se ve výborném světle přestavili při I. ročníku Mosconi cupu v Jablonci n/N. Vynikající formu předvedla Andrea Balášová, která po jednoznačných postupech do finále zvítězila na všech motlýkářských tratích tj. 50, 100 a 200 m. Potvrdila ta

Andrea Balášová prokázala skvělou formu (Obzory Kutnohorska)

Plavecký klub Pandora Čáslav sklízí ovoce trdé přípravy nejen v domácích bazénech, ale také v zahraničí, jak o tom pravidelně informujeme. Kromě závodění nezapomíná ani na výchovu nástupců nynější úspěšných sportovců. Dalším mezinárodním závodem čáslavský