Plavecké mládí na jedničku (Obzory Kutnohorska)

O víkendu se čáslavským plavcům při Přeboru Středočeského kraje žactva v Příbrami dařilo. Ze 7 plavců z Plaveckého klubu Pandora se 3 umístili na stupních vítězů a vybojovali celkem 6 medailí. Nejvíce se dařilo Jakubu Burianovi, který získal 4 x stříbrnou medaili na 50 a 100 m kraul a 100 a 200 m znak. Dále bronz vybojovala Eliška Fuxová na 100 m prsa a Petr Pokorný na 100 m polohově. Ostatní byli v první desítce. jb

Mladí plavci na Letním poháru (Obzory Kutnohorska)

O víkendu se čáslavské plavecké naděje představily na vrcholném závodu letní sezóny. Letního poháru ČR se z Plaveckého klubu Pandora zúčastnili 3 čáslavští plavci a bylo to vůbec poprvé, kdy na tomto závodě startovali. Desetiletí žáci bojovali ve Svita

Skvělá forma plavců (Obzory Kutnohorska)

Čáslavští plavci se ve výborném světle přestavili při I. ročníku Mosconi cupu v Jablonci n/N. Vynikající formu předvedla Andrea Balášová, která po jednoznačných postupech do finále zvítězila na všech motlýkářských tratích tj. 50, 100 a 200 m. Potvrdila ta

Další úspěchy klubu Pandora (Obzory Kutnohorska)

O víkendu se Plavecký klub Pandora Čáslav zúčastnil hned 2 významných akcí. Nejlepší čáslavská plavkyně a trenérka v jedné osobě Andrea Balášová se díky výkonům jara a léta probojovala do české plavecké reprezentace. V Praze se zúčastnila mezistátního mul

Plavci z Pandory mohli slavit další úspěchy (Obzory kutnohorska)

Již více než celé desetiletí se scházejí čáslavští plavci na svých trénincích, aby zrychlovali plavecké tempo a zkracovali časy, potřebné k překonání stanovené dráhy. A samozřejmě - aby se připravili na závody, kde dojde k rozhodujícímu porovnání schopnos

Mladí plavci na přeborech (Obzory Kutnohorska)

O víkendu se konal Zimní přebor ČR 10 a 11letých žáků. Na obou závodech měl Plavecký klub Pandora zastoupení. Desetiletí Tomáš Havrda a Matěj Kučera se představili v Domažlicích. Lépe se dařilo Matěji Kučerovi, který na 50 m kraul obsadil skvělé 6. místo