Plavci z Pandory mohli slavit další úspěchy (Obzory kutnohorska)

Již více než celé desetiletí se scházejí čáslavští plavci na svých trénincích, aby zrychlovali plavecké tempo a zkracovali časy, potřebné k překonání stanovené dráhy. A samozřejmě - aby se připravili na závody, kde dojde k rozhodujícímu porovnání schopností s plavci z ostatních oddílů. O tom, že se poctivá příprava čáslavským plavcům vyplácí, hovoří jejich výsledky, s nimiž se vrací z různých klání v rámci České republiky, ale v některých případech i z jiných zemí. Jedním z prozatím...

Plavci Pandory na Mistrovství ČR (Obzory Kutnohorska)

O víkendu se konalo Letní mistrovství ČR mladšího a staršího žactva. Mezi staršími žáky dosáhl skvělého výsledku čáslavský plavec Martin Kárný. Jako první odchovanec Plaveckého kubu Pandora vybojoval na žákovském mistrovství ČR medaili!!! Tento čtrnáctile

Další úspěchy čáslavské Pandory (Čáslavské noviny)

Plavecký klub Pandora ani během podzimu nezahálel. Během domácích i zahraničních závodů předvedli čáslavští plavci řadů dobrých výsledků. Starší plavci se zúčastnili tří kol Českého poháru (v říjnu v Plzni, v listopadu v Jihlavě a v Brně). Mezi konkurencí

Stříbro a bronz z Berlína (Obzory Kutnohorska)

O víkendu se čáslavští plavci představili v Berlíně na Berolina Cupu. Pro Plavecký klub Pandora vybojovali stříbrnou medaili na 50 m prsa zásluhou Jiřího Baláše a bronz přidala ve své kategorii Michaela Kommová na 100 m motýl. Ostatní čáslavští plavci pře

Čáslavští plavci v Brně a v Kladně (Obzory Kutnohorska)

O minulém víkendu se čáslavští plavci zúčastnili hned 2 významných závodů. Manželé Balášovi odcestovali do Brna na 40. ročník Velké ceny Brna, který je již tradičně nejlépe obsazeným závodem na území ČR během podzimu. Také letos se zde sešla kompletní čes

Čáslavští plavci sbírali medaile (Obzory Kutnohorska)

Na Přeboru Středočeského kraje žactva se úspěšně představili v Neratovicích čáslavští plavci. Vybojovali celkem 23 medailí (15 x zlato - 6 x stříbro - 2 x bronz)!!!. Nejúspěšnějším z čáslavské výpravy byl Adam Ťok (12 let), který získal 9 medailí (5–3 -1)