Plavci Pandory na Mistrovství ČR (Obzory Kutnohorska)

O víkendu se konalo Letní mistrovství ČR mladšího a staršího žactva. Mezi staršími žáky dosáhl skvělého výsledku čáslavský plavec Martin Kárný. Jako první odchovanec Plaveckého kubu Pandora vybojoval na žákovském mistrovství ČR medaili!!! Tento čtrnáctiletý plavec v plzeňské padesátce získal bronz na 200 m prsa. Dalším čáslavským plavcem v Plzni byl Jan Chadraba, který zde získával zkušenosti na svém prvním mistrovství. Domácího šampionátu mladších žáků v Kopřivnici se zúčastnila dvojice...

Plavci z Pandory mohli slavit další úspěchy (Obzory kutnohorska)

Již více než celé desetiletí se scházejí čáslavští plavci na svých trénincích, aby zrychlovali plavecké tempo a zkracovali časy, potřebné k překonání stanovené dráhy. A samozřejmě - aby se připravili na závody, kde dojde k rozhodujícímu porovnání schopnos

Medaile z Mistrovství ČR (Obzory Kutnohorska)

Čáslavští plavci se na Zimním mistrovství ČR republiky, o víkendu v Č. Budějovicích předvedli v dobré formě. Andrea Balášová potvrdila, že patří již řadu let mezi českou plaveckou špičku a vybojovala další 2 cenné kovy. Nejprve na 100 m motýl osobním reko

Stříbro a bronz z Berlína (Obzory Kutnohorska)

O víkendu se čáslavští plavci představili v Berlíně na Berolina Cupu. Pro Plavecký klub Pandora vybojovali stříbrnou medaili na 50 m prsa zásluhou Jiřího Baláše a bronz přidala ve své kategorii Michaela Kommová na 100 m motýl. Ostatní čáslavští plavci pře

Plavci (Obzory Kutnohorska)

O víkendu se v Praze-Podolí konalo Letní mistrovství České republiky staršího žactva v plavání. Z čáslavského Plaveckého klubu Pandora se šampionátu zúčastnil třináctiletý Martin Kárný. V obou svých prsařských disciplínách předvedl skvělé výkony a zapl

Pandora opět úspěšná (Obzory Kutnohorska)

Na víkendovém Mistrovství České republiky se v dobrém světle představili čáslavští plavci. Andrea Balášová vybojovala pro Plavecký klub Pandora další medaile. Ve svých disciplínách na 100 a 200 m motýl si jednoznačně zajistila postup do finále. Nejprve v