Pandora opět úspěšná (Obzory Kutnohorska)

Na víkendovém Mistrovství České republiky se v dobrém světle představili čáslavští plavci. Andrea Balášová vybojovala pro Plavecký klub Pandora další medaile. Ve svých disciplínách na 100 a 200 m motýl si jednoznačně zajistila postup do finále. Nejprve v pátečním finále v dramatickém závěru zvítězila na 100 m motýl a obhájila mistrovský titul ze zimního mistrovství. V sobotním finále na dvojnásobné trati vybojovala stříbrnou medaili. Díky stabilním výsledkům během celé...

Další úspěchy klubu Pandora (Obzory Kutnohorska)

O víkendu se Plavecký klub Pandora Čáslav zúčastnil hned 2 významných akcí. Nejlepší čáslavská plavkyně a trenérka v jedné osobě Andrea Balášová se díky výkonům jara a léta probojovala do české plavecké reprezentace. V Praze se zúčastnila mezistátního mul

"Narozeniny" klubu Pandora (Obzory Kutnohorska)

Koncem srpna čáslavský Plavecký klub Pandora oslavil již 5. narozeniny a vstoupil tak do šestého roku své existence. Během prvních pěti let se čáslavští plavci představili na desítkách domácích i mezinárodních závodů. Nejlepší čáslavská plavkyně Andrea Ba

Plavci (Obzory Kutnohorska)

O víkendu se v Praze-Podolí konalo Letní mistrovství České republiky staršího žactva v plavání. Z čáslavského Plaveckého klubu Pandora se šampionátu zúčastnil třináctiletý Martin Kárný. V obou svých prsařských disciplínách předvedl skvělé výkony a zapl

Balášová na přední příčce (Obzory Kutnohorska)

O dušičkovém víkendu se jediná z čáslavského Plaveckého klubu Pandora představila na jihlavském Axis cupu Andrea Balášová. V mezinárodní konkurenci se předvedla ve velmi dobré formě a potvrdila, že právem patří do reprezentace. Na 100 a 200 m motýl zvítěz

Stříbro a bronz z Berlína (Obzory Kutnohorska)

O víkendu se čáslavští plavci představili v Berlíně na Berolina Cupu. Pro Plavecký klub Pandora vybojovali stříbrnou medaili na 50 m prsa zásluhou Jiřího Baláše a bronz přidala ve své kategorii Michaela Kommová na 100 m motýl. Ostatní čáslavští plavci pře