Třináct medailí putuje do Čáslavi (Obzory Kutnohorska)

O víkendu se dařilo Plaveckému klubu Pandora v Nymburce při Ceně osvobození za účasti nejvíce čáslavských plavců v historii klubu – celkem 27 plavců, kteří vybojovali 13 medailí – 3 x zlatou, 4 x stříbrnou a 8 x bronzovou medaili. Nejlépe se představili z dorostenců Jakub Burian (zlato na 100 m motýlek, stříbro na 100 m znak a kraul a bronz na 100 m polohově) a ze starších žáků Martin Kárný (zlato na 100 m prsa a stříbro na 100 m polohově a 100 m kraul) a Jan Chadraba (3 x bronz na 100 m...

Čáslavští plavci sbírali medaile (Obzory Kutnohorska)

Na Přeboru Středočeského kraje žactva se úspěšně představili v Neratovicích čáslavští plavci. Vybojovali celkem 23 medailí (15 x zlato - 6 x stříbro - 2 x bronz)!!!. Nejúspěšnějším z čáslavské výpravy byl Adam Ťok (12 let), který získal 9 medailí (5–3 -1)

Plavecké mládí na jedničku (Obzory Kutnohorska)

O víkendu se čáslavským plavcům při Přeboru Středočeského kraje žactva v Příbrami dařilo. Ze 7 plavců z Plaveckého klubu Pandora se 3 umístili na stupních vítězů a vybojovali celkem 6 medailí. Nejvíce se dařilo Jakubu Burianovi, který získal 4 x stříbrnou

Sedm plavců vybojovalo 21 medailí (OBZORY Kutnohorska)

Letního přeboru Stč. kraje žactva se z čáslavského klubu Pandora zúčastnilo 7 plavců, kterým se dařilo. Vybojovali 20 individuálních medailí a stříbro ve štafetě 4x50 m žáci (Ťok A., Peroutka, Havrda, Kučera). Přeborníky kraje se stali 13letý Matěj Kučera

Stříbro a bronz z Berlína (Obzory Kutnohorska)

O víkendu se čáslavští plavci představili v Berlíně na Berolina Cupu. Pro Plavecký klub Pandora vybojovali stříbrnou medaili na 50 m prsa zásluhou Jiřího Baláše a bronz přidala ve své kategorii Michaela Kommová na 100 m motýl. Ostatní čáslavští plavci pře

Medaile z Mistrovství ČR (Obzory Kutnohorska)

Čáslavští plavci se na Zimním mistrovství ČR republiky, o víkendu v Č. Budějovicích předvedli v dobré formě. Andrea Balášová potvrdila, že patří již řadu let mezi českou plaveckou špičku a vybojovala další 2 cenné kovy. Nejprve na 100 m motýl osobním reko