Plavání (Obzory Kutnohorska)

Předposlední květnový víkend se nejmladší čáslavší plavci představili na Letním poháru Středočeského kraje mladších žactva v Kladně. Mezi 10 a 11letými žáky ve Středočeském kraji se nejlépe představil jedenáctiletý Matěj Kučera, který pro čáslavský Plavecký klub Pandora vybojoval stříbro na 50 m kraul a bronz na 100 m kraul. Těsně pod stupni vítězů na 4. místě dohmátli stejně starý Tomáš Havrda (100 m kraul) a desetiletý Martin Šedivý (400 m kraul). Další čáslavskou plavkyní na těchto...

Plavci (Obzory Kutnohorska)

O víkendu se v Praze-Podolí konalo Letní mistrovství České republiky staršího žactva v plavání. Z čáslavského Plaveckého klubu Pandora se šampionátu zúčastnil třináctiletý Martin Kárný. V obou svých prsařských disciplínách předvedl skvělé výkony a zapl

Medaile z Mistrovství ČR (Obzory Kutnohorska)

Čáslavští plavci se na Zimním mistrovství ČR republiky, o víkendu v Č. Budějovicích předvedli v dobré formě. Andrea Balášová potvrdila, že patří již řadu let mezi českou plaveckou špičku a vybojovala další 2 cenné kovy. Nejprve na 100 m motýl osobním reko

Čáslavští plavci bilancují rok 2008 (Obzory Kutnohorska)

Celý rok 2008 byl pro čáslavský Plavecký klub Pandora velmi úspěšný. Největší zásluhu na zviditelnění čáslavského plavání má trenérka a plavkyně vjedné osobě Andrea Balášová. Čáslavská plavkyně vloňském roce vybojovala 2x titul mistryně republiky na 100 m

Čáslavští plavci uzavřeli úspěšnou sezónu (Obzory Kutnohorska)

Během třetího adventního víkendu se v Plzni konalo Zimní mistrovství ČR dorostu a dospělých v plavání. Z čáslavského plaveckého klubu se zúčastnilo celkem 6 plavců, což je nejvyšší počet v historii klubu. V celkovém pořadí se nejlépe umístil Jiří Baláš na

"Narozeniny" klubu Pandora (Obzory Kutnohorska)

Koncem srpna čáslavský Plavecký klub Pandora oslavil již 5. narozeniny a vstoupil tak do šestého roku své existence. Během prvních pěti let se čáslavští plavci představili na desítkách domácích i mezinárodních závodů. Nejlepší čáslavská plavkyně Andrea Ba