Čáslavští plavci uzavřeli úspěšnou sezónu (Obzory Kutnohorska)

Během třetího adventního víkendu se v Plzni konalo Zimní mistrovství ČR dorostu a dospělých v plavání. Z čáslavského plaveckého klubu se zúčastnilo celkem 6 plavců, což je nejvyšší počet v historii klubu. V celkovém pořadí se nejlépe umístil Jiří Baláš na 50 m prsa na 14. místě a Andrea Balášová na 50 m motýl na 15. místě. Mezi staršími dorostenci se Jakub Burian na 200 m motýl probojoval do finále. Starší dorostenci Daniel Ťok a Michaela Kommová se dobrými zaplavanými časy umístili ve své...

Čáslavští plavci v Brně a v Kladně (Obzory Kutnohorska)

O minulém víkendu se čáslavští plavci zúčastnili hned 2 významných závodů. Manželé Balášovi odcestovali do Brna na 40. ročník Velké ceny Brna, který je již tradičně nejlépe obsazeným závodem na území ČR během podzimu. Také letos se zde sešla kompletní čes

Stříbro a bronz z Berlína (Obzory Kutnohorska)

O víkendu se čáslavští plavci představili v Berlíně na Berolina Cupu. Pro Plavecký klub Pandora vybojovali stříbrnou medaili na 50 m prsa zásluhou Jiřího Baláše a bronz přidala ve své kategorii Michaela Kommová na 100 m motýl. Ostatní čáslavští plavci pře

Čáslavští plavci sbírali medaile (Obzory Kutnohorska)

Na Přeboru Středočeského kraje žactva se úspěšně představili v Neratovicích čáslavští plavci. Vybojovali celkem 23 medailí (15 x zlato - 6 x stříbro - 2 x bronz)!!!. Nejúspěšnějším z čáslavské výpravy byl Adam Ťok (12 let), který získal 9 medailí (5–3 -1)

Martin Kárný přivezl medaile z krajského přeboru (Obzory Kutnohorska)

První májový víkend se čáslavští plavci představili v Praze na Podolí při Letním přebor Středočeského kraje, kam odcestovala šestice dorostenců z Plaveckého klubu Pandora. V podolské padesátce se ve skvělé formě představil Martin Kárný, který na třech prs

Plavci z Pandory mohli slavit další úspěchy (Obzory kutnohorska)

Již více než celé desetiletí se scházejí čáslavští plavci na svých trénincích, aby zrychlovali plavecké tempo a zkracovali časy, potřebné k překonání stanovené dráhy. A samozřejmě - aby se připravili na závody, kde dojde k rozhodujícímu porovnání schopnos