Barcelona hostí jubilejní 20. Mistrovství Evropy v atletice - Michal Uhlík postupuje v novém klubovém rekordu do semifinále

Petr Žďára dorosteneckým mistrem Moravy a Slezska na 1500m, navíc v novém klubovém rekordu

V sobotu 11.5. se ve Vyškově konalo Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu v atletice. Naše výprava nás na něm dobře reprezentovala. Nejlépe se dařilo Petru Žďárovi, který získal dorostenecký mistrovský titul na 1500m a to v novém klubo

Petr Žďára stříbrný na Halovém mistrovství ČR

Petr Žďára, náš momentálně nejlepší běžec, vybojoval na víkendovém Halovém mistrovství ČR juniorů a dorostu, které se uskutečnilo v Ostravě. Doběhl v novém klubovém halovém rekordu 1:54,24 min a za vítězným Eliášem z Holešova zaostal o necelých osm deseti

Olomouc hostí Mistrovství Evropy šampionů.

Nejlepší bowleři Evropy se sjeli do Olomouce. Mistři svých zemí zde odehrají ECC – Mistrovství Evropy šampionů. Celkem 35 hráčů a 33 hráček si to rozdá o tituly evropských mistrů.

Gremlica pátým nejrychlejším juniorem na MČR v hale, starší žáci získali v Olomouci čtyči stříbra

O tomto víkendu se v pražské hale ve Stromovce konalo tentokráte Mistrovství ČR v atletice juniorů a dorostenců . Na něm zaznamenal dobrý úspěch náš František Gremlica, který ve finále běhu na 60m obsadil v osobním a juniorském klubovém rekordu 7,15 vt. v

Golf Resort Kaskáda hostí Mistrovství Evropy družstev dorostenců

Mistrovství Evropy družstev dorostenců, Jean-Louis Dupont Trophy patří mezi nejvýznamnější týmová mistrovství Evropy v letošní sezóně. V Golf Resortu Kaskáda v Kuřimi u Brna se tento prestižní šampionát koná od 10. do 14. července a Kaskáda přivítá 16 nej