Běžci AK Kroměříž na Poháru mistrů v krosu nezklamali a uhájili svou příslušnost mezi předními kluby Evropy

V neděli 5.února nastoupili naši běžci na jubilejní 20. start v Poháru mistrů evropských zemí , kterým byl kros ve španělském Castellónu. Na start se postavilo celkem 22 družstev s běžeckým polem čítajícím 120 běžců. Kupodivu mezi nimi byla hned 3 domácí španělská družstva, i když se jednalo o Pohár mistrů, na kterém by měl startovat pouze mistr jednotlivých zemí starého kontinentu.

Na PMEZ v krosu jsme obsadili 7. místo, Pascal Mombo Sarwatt byl čtvrtý

V neděli 6.února se uskutečnil další, tentokráte již 47. ročník Poháru mistrů Evropských zemi v krosu. Naši běžci se na tento podnik nominovali již po osmé v řadě a v rámci Poháru mistrů jako takového, šlo o 17 účast (8-7-2). Naši běžci obsadili 7. místo,

AK Kroměříž má bronz z PMEZ v půlmaratonu!

V neděli 30.října se uskutečnil 25. ročník Poháru mistrů Evropských zemí v půlmaratonu. Naši běžci se na tento podnik nominovali po osmé v řadě a v rámci Poháru mistrů jako takového, šlo již o celkem 19. účast (8 kros -8 půlmaraton -3 dráha). Do Portugals

V neděli se běží ve španělském Castellónu PMEZ v krosu

V neděli 5. února se naše družstvo běžců zúčastní Poháru mistrů evropských zemí v krosu , který se bude konat ve španělském Castellónu, poblíž Valencie. Od roku 2004 se tomu tak stane již po deváté v řadě, Celkově se bude jednat o jubilejní 20. účast naše

MČR v krosu – Kocourek si doběhl pro svůj 5.titul, Kreisinger stříbrný a Bajza bronzový

Poslední březnovou sobotu se ve Střelských Hošticích, poblíž jihočeských Horažďovic, konal republikový šampionát v přespolním běhu (krosu) všech kategorií. Na u nás málo vídané trati obsadili naši běžci v hlavním závodu kompletně stupně vítězů.