V neděli se běží ve španělském Castellónu PMEZ v krosu

V neděli 5. února se naše družstvo běžců zúčastní Poháru mistrů evropských zemí v krosu , který se bude konat ve španělském Castellónu, poblíž Valencie. Od roku 2004 se tomu tak stane již po deváté v řadě, Celkově se bude jednat o jubilejní 20. účast našeho klubu ve všech třech odnožích nejvyšší evropské klubové soutěže.

PMEZ 2009 Castellón de La Plaňa (dráha)

Poslední květnový víkend roku 2009 si naše družstvo mužů odbylo premiéru na Poháru mistrů evropských zemí na dráze. Dvoudenní závod se konal ve španělském Castellónu de la Plaňa.

V neděli se běží v italské San Vittore Olona PMEZ v krosu

V neděli se naše družstvo běžců zúčastní Poháru mistrů evropských zemí, který se uskuteční nedaleko Milána, v italské San Vittore Oloně. Od roku 2004 to bude již po osmé v řadě, Celkově se bude jednat o 17. účast našeho klubu na nejvyšší evropské klubové

Běžci AK Kroměříž na Poháru mistrů v krosu nezklamali a uhájili svou příslušnost mezi předními kluby Evropy

V neděli 5.února nastoupili naši běžci na jubilejní 20. start v Poháru mistrů evropských zemí , kterým byl kros ve španělském Castellónu. Na start se postavilo celkem 22 družstev s běžeckým polem čítajícím 120 běžců. Kupodivu mezi nimi byla hned 3 domácí

MČR V KROSU – Kocourek si doběhl pro svůj 6.titul, Homoláč vybojoval bronz

Poslední březnovou sobotu se ve Střelských Hošticích, poblíž jihočeských Horažďovic, konal republikový šampionát v přespolním běhu (krosu) všech kategorií. Svůj 6. krosový titul na něm získal Milan Kocourek a Jiří Homoláč vybojoval bronz. Družstvo se opět

Na PMEZ v krosu jsme obsadili 7. místo, Pascal Mombo Sarwatt byl čtvrtý

V neděli 6.února se uskutečnil další, tentokráte již 47. ročník Poháru mistrů Evropských zemi v krosu. Naši běžci se na tento podnik nominovali již po osmé v řadě a v rámci Poháru mistrů jako takového, šlo o 17 účast (8-7-2). Naši běžci obsadili 7. místo,