Big Shock Racing na Dakaru slaví úspěchy.

Závodníci sedlčanského týmu Big Shock Racing v letošním extrémně náročném ročníku Rallye Dakar získali nejlepší česká umístění hned ve dvou kategoriích. Martin Macík, František Tomášek, Jan Mrkva a jejich liazka Franta vybojovali výbornou 5. pozici v poli kamionů, z poslední etapy mají 2. místo. Dakarský nováček Jan Brabec na Husqvarně obsadil 39. pozici mezi motocykly. Závodníci profesionálního týmu Big Shock Racing, během letošních šílených etap předvedli, jak podstatné je odhodlání, kvalitní zázemí a sehraná parta, jejíž členové se dokáží vzájemně podržet i v těch nejméně očekávaných situacích. A o ty na letošním Dakaru nebyla nouze. Všichni členové týmu, včetně šéfa Martina Macíka staršího, manažera Martina Pabišky, mechaniků a dalších spolupracovníků pro společný cíl udělali maximum možného a předváděli konstantně vyrovnané výkony, které je nakonec dovedly k jednoznačnému úspěchu.

Martin Macík na Dakaru shodil 5 kg

Dakar dal všem pěkně zabrat a 10. místo týmu Big Shock Racing bylo tvrdě vybojované. Ale uběhlo pár dní, proběhlo pár oslav, všem už otrnulo, vyspali se a v paměti z letošního náročného závodu zůstalo jen to dobré. Členové týmu Big Shock Racing už by na D

Martin Macík a Big Shock! Racing vyhráli poslední etapu Dakaru

Pilot Martin Macík, navigátor František Tomášek a mechanik David Švanda ze soukromého sedlčanského týmu Big Shock! Racing vyhráli poslední etapu Dakaru, potřetí si tak připsali etapové vítězství a v celkovém hodnocení vybojovali výborné 4. místo. Martin M

Macík a Brabec už plánují Dakar 2020

Martin Macík s navigátorem Františkem Tomáškem a mechanikem Lukášem Kalankou ze sedlčanského týmu Big Shock Racing ve žlutém Liazu v semi Dakaru vybojovali skvělé 2. místo. Projeli celou trasu Dakaru 2019 a na své konto si pravidelně připisovali vyrovnané

Finální přípravy Big Shock Racing týmu na Dakar vrcholí

Do startu Dakaru zbývají méně než 3 týdny. Tým Big Shock! Racing je ve finální fázi příprav. Závodní i doprovodné vozy se právě teď plaví do Džiddy, kde slavný závod 1. ledna odstartuje prologem. Klid před bouří se ale nekoná. Stále je dost práce, posádky

Macík odstartoval sezónu na Baja Aragon

Tým Big Shock! Racing zahajuje novou závodní sezónu ve Španělsku. Už tento víkend 23. – 24. 7. se osvědčená posádka ve složení Macík, Tomášek, Švanda zúčastní dálkové rally Baja Aragon. A další závody na sebe nenechají dlouho čekat. Plánovanými akcemi Pos