Brit Brereton získal Grammer Truck Cup 2018

Brit Shane Brereton startující ve FIA ETRC získal letos titul s vozem MAN v Grammer Cup, neboli dříve Promoters Cupu. Bodový příděl je stejný, jako ve FIA ETRC. Ovšem zde jsou jezdci honorovaní, a to až 1100Euro za vítězství. Existují dvě kategorie jezdců Grammer Cup, tzv třída Chrome, tam patří všichni ostatní jezdci, kteří nesplňují kriteria skupiny Titan. Ta je určená jezdcům, kteří vyhráli FIA ETRC v posledních 10letech, byli do 10. místa v předešlém ročníku FIA ETRC, nebo měli Superpole lepší šestého místa v uplynulé sezóně. Kategorizace probíhá vždy s komisí FIA.

Czech Truck Prix a Truck Festival lákají diváky do Mostu

Czech Truck Prix je nejsledovanějším, nejatraktivnějším a nejnavštěvovanějším podnikem sezony. Každým rokem se sjíždí do areálu autodromu na 90.000 návštěvníků z České republiky a mnoha dalších evropských i mimoevropských zemí. Součástí závodního víkendu

MČR v Truck trialu 2018 ve fotografiích

Mistrovství ČR v Truck Trialu pokračuje druhým soutěžním víkendem v Černuci. Řidiči soutěžních monster vzdorují fyzikálním zákonům a v sekcích se snaží projet terénem, kterým je často obtížné i projít. Fotograf Pavel Pekárek připravil obsáhlou fotoreportá

Lacko v Le Mans jasně ovládl třetí závod

Úřadující vicemistr Evropy Adam Lacko v neděli v Le Mans opanoval úvodní jízdu a získal pro tým Buggyra Racing další zápis do historie. V průběžném hodnocení stáhl ztrátu na Albaceteho na tři body. Oly Janes má po předposledním podniku FIA ETRC nakročeno

Lacko psal v Zolderu historii.

Adam Lacko získal ve třetím závodě v belgickém Zolderu stříbrný pohár, který se pro tým Buggyra rovná historickému milníku. Druhou jízdu z důvodu prasklého kotouče nedokončil. Dále tak v průběžném hodnocení šampionátu zůstává na třetí pozici za dvojicí Ha