Bronz na Běchovicích

V neděli odstartoval již 127.ročník Běchovic a na startu se objevil i Kuba. Při své osmé účasti na tomto závodě dokázal vybojovat další medaili, tentokrát bronzovou ve...

Čelůstkovi unikl bronz o sedm vteřin

Olympionik Jan Čelůstka měl v Karlových Varech z českých triatlonistů nejblíže k medaili, jenže dramatický souboj o bronz těsně prohrál. Prestižní závod Evropského poháru se kvůli počasí změnil v extrémně náročnou záležitost, kterou ovládl Jegor Martynenk

HEBE si veze bronz z Mistrovství Evropy

Na Maltě se od 26. dubna do 1. května jelo mistrovství Evropy ORC. Na startu byly dvě české lodě: HEBE SAILING TEAM a TŘI SESTRY SAILING TEAM. A HEBE závod vyšel parádně. Byl z toho bronz.

MČR V KROSU – Kocourek si doběhl pro svůj 6.titul, Homoláč vybojoval bronz

Poslední březnovou sobotu se ve Střelských Hošticích, poblíž jihočeských Horažďovic, konal republikový šampionát v přespolním běhu (krosu) všech kategorií. Svůj 6. krosový titul na něm získal Milan Kocourek a Jiří Homoláč vybojoval bronz. Družstvo se opět

Mistrovství Moravy a Slezska - Sokola získal kompletní sadu medailí,Gremlica a Šesták mistry,Muchová stříbrná,Šutová 2x bronzová

V sobotu 11.5. se v Třinci uskutečnilo Mistrovství Moravy a Slezska dospělých, juniorů i dorostu v atletice. Naše výprava se z něho vrátila s 8 medailemi, přičemž kompletní sadu se podařilo získat dorostenci Dominiku Sokolovi. Ten zvítězil v trojskoku, st

Brňané vezou po „anglické vendetě“ evropský bronz

Snili o medaili a mají ji. „Na víc asi nebylo, oba soupeři před námi byli lepší,“ uznává férově brněnský korfbalista Ondřej Fridrich po třetím místě jeho týmu na evropském turnaji Europa Shield. Korfbal klub Brno v souboji o třetí příčku oplatil v portuga