Windsurfing: Bronz z juniorského mistrovství světa

Kristýna Piňosová z RODOP Junior iQFoil Teamu má další medaili! Tentokrát je to bronz, který naše úspěšná juniorka vybojovala ve španělském Cadizu na mistrovství světa do 19 let olympijské třídy iQFoil. Porazila ji jen vítězka Norka Tuva Oppedal a druhá Němka Sophia Meyer.

Jan Černý vstupuje do juniorského mistrovství světa JWRC

Jan Černý, jeden z nejtalentovanějších rally závodníků v České republice, udělá další krok ve své bohaté kariéře – 3. až 6. dubna nastoupí na start Portugalské rally, která je součástí mistrovství světa. Jan pojede v juniorské kategorii JWRC. Světový šamp

Český tým na startu juniorského mistrovství světa v Haagu

V holandském přístavu Scheveningen nedaleko Haggu odstartovalo v neděli 10. července juniorské mistrovství světa World Sailing. 431 mladých jachtařů ze 69 zemí se utká ve třídách ILCA 6 chlapci a dívky, 29er chlapci a dívky, 420 chlapci+mix a dívky, iQFoi

Češi na mistrovství světa v bowlingu získali bronz

Na mistrovství světa v bowlingu (IBF Super World Championships Dubai 2021), které se konalo současně s odloženou světovou výstavou EXPO 2020 v Dubaji ve Spojených arabských emirátech, naše národní reprezentace získala historicky první medaili na světovém

Bronz z mistrovství světa juniorů ve slalomu

Mistrovství světa juniorů ve slalomu se jelo třetí červnový týden v Torbole na Lago di Garda.

Úspěchy Českého juniorského windsurfingového týmu

Český juniorský winsdsurfingový tým se musel na první listopadový týden rozdělit na dvě poloviny – mladší závodili na mistrovství světa třídy Techno 293 na Kypru, starší na juniorském mistrovství Evropy třídy iQFoil. Opět vezou medaili a k tomu další umís