Buggyra testovala v Nogaru

První pracovní dny měsíce května se pro trio Aliyyah Koloc, Adam Lacko a Téo Calvet nesly ve znamení testování na domácí základně ve francouzském Nogaru.

Buggyra slavila v Nogaru double!

A nejen to! Téo Calvet dvě jízdy vyhrál a získal stejný počet druhých míst, zatímco Aliyyah Koloc kralovala mezi ženami, mladými jezdci a v neděli se podílela na historicky prvním double young guns Buggyra Academy.

BUGGYRA ZBROJÍ NA NÜRBURGRING

Po pouštních dobrodružstvích začala pro tým Buggyra ZM Racing okruhová sezóna, stalo se tak na okruhu v Nogaru, na kterém David Vršecký vybojoval v roce 2002 první stupně vítězů. Zároveň se jedná o francouzskou základnu Buggyra Academy. Role hostitele se

Buggyra je připravena na sezónu 2022

Po Rallye Dakar a Baja Jordan se tým Buggyra ZM Racing připravuje na okruhovou sezónu, zahájení proběhne v Nogaru, kde má tým evropskou základnu. „V této chvíli se zabýváme především logistikou, bez Dakaru je před námi celkem 46 závodů a hlavně víkendy, b

Tatra Buggyra Racing je připraven na startu 41. rally Dakar

Obě posádky týmu Tatra Buggyra Racing v čele s Martinem Kolomým absolvovaly v pátek poslední zkoušku před startem jednačtyřicátého ročníku rally Dakar. Testovala se především technika po rizikové přepravě z Evropy.