Candrová ve Vichy zazářila na polovičním ironmanovi třetí místem

Českým triatletům Petru Vabrouškovi a Janě Candrové se dařilo ve francouzském Vichy. V závodě, který se jel na tratích polovičního ironmana, skončil český šampion v dlouhém triatlonu šestý. Jana Candrová dokonce skončila na bedně. Její třetí místo je vynikajícím výsledkem.

Je to úplně super, hodnotí Bílek úspěch v anketě Trenér roku

Luboš Bílek je považován za nejlepšího triatlonového trenéra na světě. A není divu. Vždyť pod svými křídly má německé eso – Sebastiana Kienleho. Toho mimo jiné dovedl k dvěma titulům mistra světa v polovičním ironmanovi a vloni i k titulu mistra světa na

Je to nejlepší výsledek mé kariéry, hodnotí triatlet Dvořák

Český triatlonista Ladislav Dvořák obsadil na mistrovství Evropy v polovičním ironmanovi v Pagueře na Malorce skvělé 10. místo a nebýt krize v běžecké části, mohl dopadnout ještě lépe. I tohle ale bere jako velký úspěch, o kterém se nebojí mluvit jako o t

Duatlonu v Příbrami kralovali maratonec Minařík a Candrová

Závěr hlavní triatlonové sezony ukončil v Příbrami závod Klasik Duatlon, který byl posledním dílem Českého poháru v dlouhém triatlonu FORD CZECHMAN TOUR. V areálu koupaliště Nový rybník byli nejrychlejší Petr Minařík a Jana Candrová.

Čtvrtý závod Českého poháru v dlouhém triatlonu pro Candrovou

V sobotu 5. července se ve slovenských Bátovcích konal polovičním ironman s názvem Slovakman 113, který byl čtvrtým dílem prestižního seriálu FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu. Z vítězství se radovali Karol Džalaj ze Slovenska a ženám

Fenomén Ospalý exceloval na svém prvním Ironmanovi

Tak tomuhle se říká premiéra z říše snů. Ostřílený český triatlonista Filip Ospalý se poprvé v životě postavil na start Ironmana a na Floridě předvedl fantastický výkon, který mu přinesl třetí místo a díky času 7:58:41 i nový český rekord.