Je to nejlepší výsledek mé kariéry, hodnotí triatlet Dvořák

Český triatlonista Ladislav Dvořák obsadil na mistrovství Evropy v polovičním ironmanovi v Pagueře na Malorce skvělé 10. místo a nebýt krize v běžecké části, mohl dopadnout ještě lépe. I tohle ale bere jako velký úspěch, o kterém se nebojí mluvit jako o tom největším v dosavadní kariéře.

Ondřej Dvořák

V první řadě profesionalita, v řadě druhé ochota a vstřícnost. Až budu vyhledávat podobné služby, nebudu váhat a advokátní kancelář SP jednoznačně zvolím, Dvořák. The post Ondřej Dvořák appeared first on Sládek & partners v.o.s..

Výsledek je zklamáním, dlouhý triatlon není pro mě

Triatlet Filip Ospalý bojoval na mistrovství světa v ironmanu na Havaji jako lev, ale v místech, kde má triatlon své kořeny, skončil na 31. místě. To vnímá jako velké zklamání. V jeho kariéře byl tento závod třetím ironmanem a podle všeho posledním. V roz

Macík zažívá euforii a dere se vzhůru

Výsledek páté zkrácené etapy je pro Martina Macíka a jeho tým jednoznačně příznivý. Čtvrté místo se ztrátou pouhých 16 minut na prvního De Rooye dodává tolik potřebné sebevědomí, které umocňuje vzestup v celkovém pořadí o devět pozic, tj. na 16. místo. „S

Společnost Bioveta řídí v Čechách inovace nejlépe

Soutěž Best Innovator 2014 o nejlepší řízení inovací ve firmách, kterou pořádá globální konzultantská společnost A. T. Kearney, hodnotí řízení inovačních procesů a způsob uvádění inovací na trh. Vítězem druhého ročníku soutěže Best Innovator 2014, která h

Frintová vylepšila nejlepší výsledek českého triatlonu na MS!

Česká reprezentantka Vendula Frintová přepsala historické tabulky českého triatlonu. V závodě seriálu mistrovství světa skončila v Aucklandu čtvrtá. Jde o vůbec nejlepší český výsledek. Dosavadním maximem bylo šesté místo, které zajela rovněž Frintová v k