Česká reprezentace Taekwondo veze z Maďarska čtyři zlaté medaile

V Budapešti se konal letos už jedenáctý ročník Mezinárodního mistrovství Maďarska v Taekwondo Poomsae s názvem Hungarian Open 2018. Tak jako všech ročníků i toho letošního se zúčastnil výběr české národní reprezentace, letos byl ovšem posílen o výběr SCM Poomsae.

Čeští taekwondisté přivezli všechny cenné kovy ze Slovenia Open

Do sbírky ocenění pro české bojové umění Taekwondo přivezli všechny tři medaile. Tentokrát to byla reprezentace v olympijském sportu kyorugi, tedy volném boji. Ve slovinském Mariboru se konal první evropský G-turnaj v letošním roce, kterého se zúčastnila

Junioři zajistili Česku vítězství na Golemově ruce v Brně

Česká republika vyhrála v sobotu 14. ročník mezinárodní soutěže v armwrestlingu (páce) Golemova ruka v Brně zásluhou juniorů. Získali 4 zlaté medaile z celkových 7 pro domácí. Z 8 zúčastněných zemí vytvořili konkurenci především týmy ze Slovenska, Maďarsk

Reprezentace v taekwondu zahájila společnou přípravu

Po delší společné tréninkové pauze se sešel výběr České republiky taekwondo v technických sestavách, aby zahájil přípravu na nadcházející závodní sezónu. Soustředění se konalo v uplynulých horkých dnech ve sportcentru mělnického hotelu Olympionik pod vede

Krajský turnaj v badmintonu 2017

Naši badmintonisté získali na krajském turnaji čtyři zlaté medaile z pěti možných.

Bludiště 2

Popis: Záhada zlaté věže  Autor: Hiro Kamigaki  Verze: česká  Vydavatel: Grada The post Bludiště 2 appeared first on Artedit.