Česká smíšená štafeta skončila na ME v Kitzbühelu šestá

Poslední den triatlonového mistrovství Evropy v Kitzbühelu nabídl závod smíšených štafet. Čtyřčlenné týmy bojovaly v juniorských i dospělých kategoriích. První tým Česka vybojoval v kategorii Elite šesté místo, druhý tým závod nedokončil. V juniorech skončilo české kvarteto na 11. místě.

V Kitzbühelu svedou triatlonisté boje o tituly mistrů Evropy

Od pátku 20. do neděle 22. června se v Kitzbühelu koná jeden z vrcholů olympijského triatlonu, kterým je mistrovství Evropy. O medaile budou bojovat i čeští reprezentanti, kterých do Rakouska vyrazilo hned šestnáct. Z toho polovinu tvoří junioři.

Pod Eiffelovkou skočil nový český tým akvabel na 6. místě

Nová etapa českého synchronizovaného plavání začala. Víkendovým úspěchem. Na mítinku Světového poháru FINA s názvem 7. ročník Open Make Up For Ever 2017 v Paříži skončila nová česká týmová reprezentační sestava šestá.

Dětská maratónská štafeta - 9.ročník

V sobotu 15.10.2022 se uskutečnil také v pořadí již 9. ročník Dětské maratónské štafety , v rámci níž poměřili naši mladí atleťáci z přípravky své síly s maratónci dospěláky. Čekalo je  105,5 kol  na oválu atletického stadionu! Naši mladí maratonci se

Dětská maratónská štafeta - 10.ročník

Součástí Chřibského maratonu byla opět i  Dětská maratónská štafeta , která letos měla jubilejní 10.ročník a  účastnily se jí 3 družstva. To vítězné ZELENÍ letos předběhlo časem 2:50:28 hod. vítěze maratonu. Druhá doběhla MODRÁ štafeta za 2:55:47

Dětská maratónská štafeta - 8.ročník

V sobotu 16.10.2021 se uskutečnil v pořadí již 8. ročník Dětské maratónské štafety , v rámci níž poměřili naši mladí atleťáci z přípravky své síly s maratónci dospěláky. Čekalo je  105,5 kol na oválu atletického stadionu! Naši mladí maratonci se velkéh