Českého poháru v zimním triatlonu poprvé ve Žďáru n/S.

V sobotu 26. ledna se u Pilské nádrže u Žďáru nad Sázavou bude konat již 10. ročník závodu K3 zimní triatlon, který je letos premiérově součástí Českého poháru v zimním triatlonu.

Mrazivý zimní triatlon ve Žďáru vyhráli Žák a Vykoukalová

Ve Žďáru nad Sázavou se konal druhý závod Českého poháru v zimním triatlonu. Kvůli termínové kolizi s mistrovstvím Evropy v estonském Tartu nebyla na startu nejsilnější možná konkurence, a tak se v mrazivém počasí radovali z vítězství biatlonový trenér Ji

Poslední závod ČP v zimním triatlonu

V neděli 9. března se měl ve Vimperku konat poslední závod Českého poháru v zimním triatlonu. Kvůli nepřízni počasí museli ale pořadatelé podnik s názvem WinTrial 2014 zrušit. Závod ve Vimperku měl být původně úvodní zastávkou Českého poháru v zimním tria

V Hlinsku pokračuje ČP v zimním triatlonu.

V sobotu 2. února se měl v Hlinsku konat třetí díl Českého poháru v zimním triatlonu, který měl být zároveň Mistrovstvím České republiky. Jenže kvůli nedostatku sněhu je všechno jinak. Závod proběhne jako duatlon. Bude zařazen do bodování Českého poháru,

Český pohár v zimním triatlonu pokračoval v Praze

Pavel Jindra a Dana Chaloupková vyhráli druhý závod Českého poháru v zimním triatlonu. Na dostihovém závodišti v pražské Chuchli se jel duatlon a právě v kombinaci běhu a lyžování byli výše zmínění sportovci nejlepší.

Počasí nepřeje ani zimnímu triatlonu

V neděli 19. ledna 2014 se měl ve Vimperku konat úvodní závod Českého poháru v zimním triatlonu, ale kvůli nedostatku sněhu byl přeložen na 9. března. Sezona zimního triatlonu tak bude odstartována o týden později v Jablonci nad Nisou.