Československý úspěch na MS Raceboard

Letošní mistrovství světa ve třídě Raceboard se konalo ve městě Riga v Lotyšsku na jezeře Kišezers od 16. do 21. srpna 2021. České barvy na tomto závodu hájilo pět mužů a jedna žena. Z olympiády v Tokiu si na tento závod odskočil také Karel Lavický se svým trenérem Patrikem Pollákem, který však tentokrát změnil roli a také závodil. Karel nebyl jediným olympionikem. Přijel také Juozas Bernotas z nedaleké Litvy.

Mistrovství Evropy ve windsurfingu

Česká windsurfingová asociace, pořadatel Mistrovství Evropy ve windsurfingu ve třídách Raceboard a Raceboard Youth, přivítá tento týden nejlepší windsurfaře Evropy. Spolupořadatelem významné sportovní akce jsou YC Dyje Břeclav a Český svaz jachtingu.

Surfař Petr Kučera vylovil z Balatonu bronz

Od 4. do 9. září 2017 se v Maďarsku na Balatonu konalo Mistrovství Evropy ve třídě Raceboard. Čeští surfaři zde dobře zabodovali a ukázali, že se mezi evropskou i světovou špičkovou neztratí. Na startu se sešlo celkem 71 mužů a 12 žen. Nejlepší výsledek d

Zlato a stříbro z mistrovství světa Raceboardů

Mistrovství světa windsurfingové třídy Raceboard skončilo včera na Balatonu. V různých větrných podmínkách se odjelo 12 rozjížděk. A Češi byli velmi úspěšní. Na celkovém druhém místě skončil Petr Kučera (Rapid Brno) a získal tak stříbrnou medaili a dvě zl

Navždy odešel Ivan Hausner

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že v neděli 19. března zemřel po krátké a těžké nemoci ve věku 70 let mezinárodní mistr Ivan Hausner. 31 let byl šéfredaktorem časopisu Československý šach. Čest jeho památce! Vzpomínka Milana Borkovce

Úspěch českého TME Racing a podium pro Haniku!

Skvělý úspěch pro český TME Racing a podium pro Haniku. Finálový závod mistrovství světa vytrvalostních motocyklů v Mostě rozhodl i o vítězi celé série. Novým mistrem světa Endurance World Championship je tým Yoshimura Sert Motul.