Surfař Petr Kučera vylovil z Balatonu bronz

Od 4. do 9. září 2017 se v Maďarsku na Balatonu konalo Mistrovství Evropy ve třídě Raceboard. Čeští surfaři zde dobře zabodovali a ukázali, že se mezi evropskou i světovou špičkovou neztratí. Na startu se sešlo celkem 71 mužů a 12 žen. Nejlepší výsledek dokázal zajet Petr Kučera junior, který skončil na skvělém 3. místě.

Zlato a stříbro z mistrovství světa Raceboardů

Mistrovství světa windsurfingové třídy Raceboard skončilo včera na Balatonu. V různých větrných podmínkách se odjelo 12 rozjížděk. A Češi byli velmi úspěšní. Na celkovém druhém místě skončil Petr Kučera (Rapid Brno) a získal tak stříbrnou medaili a dvě zl

Petr Žďára - nejúspěšnější mladý sportovec města Kroměříže

Náš mladý a talentovaný atlet, Petr Žďára , byl Sportovní komisí RMK vyhodnocen jako nejúspěšnější mladý sportovec města za rok 2020. Během jednoho víkendu získal na Městském stadionu v Ostravě titul juniorského mistra ČR v běhu na 800m a také bronz v běh

Čelůstkovi unikl bronz o sedm vteřin

Olympionik Jan Čelůstka měl v Karlových Varech z českých triatlonistů nejblíže k medaili, jenže dramatický souboj o bronz těsně prohrál. Prestižní závod Evropského poháru se kvůli počasí změnil v extrémně náročnou záležitost, kterou ovládl Jegor Martynenk

Doufám, že proženu rychlíky, říká Petr Vabroušek

Nedávný republikový šampionát v dlouhém triatlonu mu nevyšel podle představ, ale své sportovní ambice už upírá dalším směrem. O tomto víkendu se postaví na ME v polské Poznani a příští sobotu ozdobí „půlku“ TRIEXPERT TRIPrague. Vloni zde získal bronz a rá

Třetí český jachtař jede do Ria

Dne 18. července 2016 bylo oficiálně potvrzeno, že surfař Karel Lavický, účastník olympiády v Londýně, který dosud figuroval jako náhradník, jede do Ria, kde bude závodit ve třídě RS:X.