Čeští trenéři vybrali finální patnáctku pro Euro

Jedenáct bronzových medailistů z loňského mistrovství Evropy v maďarském Székesfehérváru se objevilo v nominaci české reprezentace na mistrovství Evropy v malém fotbalu, které hostí do 9. do 17. června brněnský stadion za Lužánkami.

Mistrovství ČR ve windsurfingu

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

Čeští triatlonisté zářili na MS v biathle

V Limasolu na Kypru se konalo mistrovství světa v biathle a čeští triatlonoví reprezentanti na něm zářili. Tomáš Svoboda se stal mistrem světa, v juniorech vybojoval stříbro Jiří Kalus. Ve stejné kategorii zbyla na Martina Debnara nepopulární bramborová m

PLAGRON Euro Pebbles 45L

PLAGRON Euro Pebbles 45L čistý keramzit, frakce 8-16mm Vhodné do všech hydroponických systému jako wilma a pod., popř. jako příměs k hlíně. Lze využít vícekrát k použití

Čeští taekwondisté vezou dvě pátá místa z Mistrovství Evropy

Dvě pátá místa vybojovali čeští reprezentanti Taekwondo na Mistrovství Evropy v olympijských vahách, které se konalo 10.-13.12. v Sarajevu. Mistrovství, které bylo jednou z prvních akcí od počátku pandemie covid-19, je důležitou částí přípravy na nadcháze

Čeští bowleři ladili formu

Čeští reprezentanti předvedli výbornou formu na druhém turnaji bowlingové série Prestige tour v Olomouci. Turnaj již podruhé za sebou vyhrál mladý český reprezentant Lukáš Jelínek, hráč pražského Xbowling clubu, nedávný mistr světa v týmové soutěži kadetů