Cestovatel časem

Al Bielek se v létě roku 1943 zúčastnil Filadelfského experimentu, jehož podstatou mělo být, že zmizí torpédoborec USS Eldridge. Dle svědků plavidlo opravdu zmizelo na několik sekund. Byl na něm Bielek, který potvrdil, že se ocitl v čase roku 2137. V tomto roce již prý neexistovala Florida a Atlanta ležela na pobřeží oceánu. Velká jezera byla slita v jedno ohromné jezero. I když torpédoborec zmizel na několik sekund, Bielek tvrdil, že ležel v roce 2137 šest...

Další překonání klubového rekordu - opět Alena Symerská a tentokrát na 400m

Alena Symerská je k nezastavení! Na sobotní Velké ceně Nového Města nad Metují, která byla součástí mezinárodního dvoumítnínku (s Velkou cenou Tábora), obsadila 2. místo v běhu žen na 400m , když časem 54,84 vt. vytvořila nový klubový i osobní rekord! Jak

Star Renegades – souboj s Impériem i s časem

Unikátní funkci v podobě časové osy soubojů, kdy se každý útok počítá na vteřiny, přináší taktické sci-fi RPG Star Renegades. Bojujte se svými renegáty proti tajemnému Impériu podle inspirace ságou Star Wars. Nyní navíc takřka zadarmo. The post Star Reneg

Cestovatel amatér

N kte ji frac34; asi pl nuj l to. N jak cesty, kam pojedou, kudy se vydaj , nebo kde budou jen tak poleh vat. V , frac34;e je to bude st t pen ze, a proto tak budou cel frac12; rok pracovat od sv tla do tmy, aby si t frac12;den, nebo n kd

Milan Kocourek zaběhl na Evropském poháru nejrychlejší desítku na dráze od roku 1998

Milan Kocourek se nemohl zúčastnit 1. kola Extraligy a to proto, že reprezentoval ČR na Evropském poháru v běhu na 10000m, který se konal v Baskické metropoli Bilbao . Milan se chtěl na 16. ročníku tohoto dráhového běžeckého poháru zároveň pokusit o splně

Milan Kocourek triumfoval na Hornické desítce, Jana Dorazilová vyhrála Otrokovický půlmaraton

Milan Kocourek potvrdil výbornou formu a obhájil loňské prvenství na 26. ročníku Hornické desítky, která se běžela v sobotu 5. listopadu ve Frýdku Místku. Milan časem 29:49 min. již podruhé v řadě porazil Keňana Elishu Kiprotich Saweho, svého přemožitele