Cheerleaders se utkali o titul Mistra České republiky 2017

Na pražské Letné (v hale TJ Královka) se druhou květnovou sobotu utkaly nejlepší týmy v boji o titul Mistra České republiky v cheerleadingu.Vrcholná soutěž sezóny byla letos ikvalifikací na Mistrovství Evropy v cheerleadingu, které se bude konat již v druhé polovině června v pažské TipSport Aréně v Holešovicích.

MISTROVSTVÍ ČR CROSS COUNTRY OPEN 2017, Úpice

O víkendu 23. a 24.9.2017 se enduro jezdci utkali o titul Mistra ČR v Cross Country. Závody se konaly v Úpici - Radeči. Soustu fotografií ze závodu připravil Petr Jansa.

MČR v letecké akrobacii a letecká show

Ve dnech 15. až 18.6.2017 se na letišti v Chotěboři konalo čtyřdenní Mistrovství České republiky v letecké akrobacii. Od 15. do 17. června se akrobatičtí piloti utkali o post Mistra republiky a odlétali několik přesně stanovených akrobatických sestav. Ne

Další úspěch Víta Kolátora

O víkendu se Vítu Kolátorovi, kterého Bioveta sponzoruje podařilo získat již osmý titul mistra České republiky.

Za titul jsem ohromně rád, říká čerstvý šampion Švarc

Přemysl Švarc vybojoval v Telči svůj premiérový titul mistra České republiky v olympijském triatlonu. V historickém centru překrásného města porazil i svého reprezentačního kolegu Jana Čelůstku. Letos se mu podle jeho slov zatím nepovedl žádný super závod

Titul mistra ČR v Xteře obhájil Kubíček

Favorizovaný Jan Kubíček vyhrál třetí díl Českého poháru Xterra a už pošesté v kariéře se stal mistrem České republiky v terénním triatlonu. Vyhlášení vítězů si patřičně užil, když své soupeře patřičně postříkal šampaňským. Sedmý ročník závodu v Ostrově o