Titul mistra ČR v Xteře obhájil Kubíček

Favorizovaný Jan Kubíček vyhrál třetí díl Českého poháru Xterra a už pošesté v kariéře se stal mistrem České republiky v terénním triatlonu. Vyhlášení vítězů si patřičně užil, když své soupeře patřičně postříkal šampaňským. Sedmý ročník závodu v Ostrově ovládla mezi ženami Ivana Loubková, která v cílové rovince slavila svůj čtvrtý titul kotrmelcem.

Kubíček s Erbenovou dominovali v pražských Žlutých lázních

Reprezentant Jan Kubíček ovládl úvodní závod Českého poháru Xterra a díky vítězství ve Žlutých lázních obhájil titul mistra republiky v terénním duatlonu. Mezi ženami se na sobotním podniku pod oficiálním názvem Xterra Žluté lázně 2013 stala národní šampi

Dvořák vybojoval titul evropského mistra WMC

Česká republika slaví úspěchy na poli bojových umění. Lukášovi Dvořákovi se podařilo získat profesionální evropský titul WMC v thajském boxu. V pátek večer se v Praze v rámci akce Prague Harley Days odehrál dlouho očekávaný souboj o prestižní titul evrops

Cheerleaders se utkali o titul Mistra České republiky 2017

Na pražské Letné (v hale TJ Královka) se druhou květnovou sobotu utkaly nejlepší týmy v boji o titul Mistra České republiky v cheerleadingu.Vrcholná soutěž sezóny byla letos ikvalifikací na Mistrovství Evropy v cheerleadingu, které se bude konat již v dru

VETTEL ZÍSKAL V BRAZÍLII TŘETÍ TITUL MISTRA SVĚTA

Sebastian Vettel v dramatické Velké ceně Brazílie získal třetí titul mistra světa v řadě. Stal se tak nejmladším trojnásobným šampionem v historii formule 1. Závod ovládl Jenson Button z McLarenu a bylo to jeho třetí vítězství v sezoně. Vettel byl v boxec

Ondřej Teplý předvedl na ME třídy Finn skvělý závěr

Ondřej Teplý skončil stejně jako loni dvanáctý na evropském šampionátu olympijské třídy Finn. K pěknému výsledku mu pomohl především vydařený poslední den závodu. Zlato v portugalské Vilamouře (12.–16. 4.) obhájil Maďar Zsombor Berecz, stříbro získal oly