ČP v zimním triatlonu patřil Erbenové a Jindrovi

Ve sportovním areálu Břízky v Jablonci nad Nisou odstartovala závodem Českého poháru v zimním triatlonu Czechtriseries 2013. Z vítězství se podle očekávání radovali favorité a nejlepší zástupci zimní formy triatlonu v Česku Helena Erbenová a Pavel Jindra. Kromě běhu, jízdy na kole a běhu na lyžích si ale závodníci kvůli nedostatku sněhu v jedné pasáži vyzkoušeli i běh s běžkami na ramenou.

Šárka Grabmüllerová obhájila na MS v zimním triatlonu bronz

V Itálii se o víkendu koná mistrovství světa v zimním triatlonu a v sobotu byly v Cogne na plánu individuální závody. Česká výprava se i bez dvojnásobné mistryně světa Heleny Erbenové ukázala ve skvělém světle a získala dvě medaile. Šárka Grabmüllerová v

Zimnímu triatlonu na Pradědu kralovali Jindra a Kalinová

Poslední únorový den patřil na Pradědu triatlonistům. Závod s názvem Jesenický zimní triatlon 2015 byl úvodním podnikem seriálu Mezinárodního poháru v triatlonu 2015 a zároveň pátým závodem Světového poháru v zimním triatlonu. V lokalitě Karlovy Studánky

Erbenové se rozplynul sen o třetím titulu

Česká reprezentantka Helena Erbenová měla o nadcházejícím víkendu v Cogne bojovat na mistrovství světa v zimním triatlonu o třetí titul světové šampionky v řadě. Bohužel zdravotní stav jí do Itálie nepustí. Český triatlon tak přišel o žhavé medailové želí

Erbenová je vicemistryní Evropy v zimním triatlonu!

Česká reprezentantka Helena Erbenová se v estonském Tartu stala vicemistryní Evropy v zimním triatlonu. Loňské prvenství se jí sice obhájit nepodařilo, ale i tak je druhé místo dalším skvělým úspěchem českého triatlonu. Šampionkou se stala Norka Borghild

Český pohár v zimním triatlonu pokračoval v Praze

Pavel Jindra a Dana Chaloupková vyhráli druhý závod Českého poháru v zimním triatlonu. Na dostihovém závodišti v pražské Chuchli se jel duatlon a právě v kombinaci běhu a lyžování byli výše zmínění sportovci nejlepší.