Erbenové se rozplynul sen o třetím titulu

Česká reprezentantka Helena Erbenová měla o nadcházejícím víkendu v Cogne bojovat na mistrovství světa v zimním triatlonu o třetí titul světové šampionky v řadě. Bohužel zdravotní stav jí do Itálie nepustí. Český triatlon tak přišel o žhavé medailové želízko nejen pro individuální závod, ale i pro závod smíšených štafet. Heleno, zdravotní lapálie vás nepustí do Itálie obhajovat titul mistryně světa v zimním triatlonu. Co vás přesně trápí?Zprvu to bylo nachlazení, pak se to ale změnilo v zánět dutin. Brala jsem jedny antibiotika, pak začala lehce s tréninkem a skolilo mě to znovu. Navíc se k tomu přidal ještě zánět průdušek.

Sen o olympiádě se jachtařům třídy ILCA (Laser) rozplynul

Sen o olympiádě v Tokiu pro české závodníky třídy ILCA 7 (Laser) a závodnice třídy ILCA 6 (Laser Radial) se rozplynul. V sobotu 24. 4. 2021 skončila v Portugalsku kvalifikační regata.

Erbenová, Kuříková, Ospalý a Vabroušek - hvězdy večera

Zaplněný sál ve Veletržním paláci Národní galerie v Praze sledoval slavnostní vyhlašování Českého poháru v triatlonu. Oceněni byli triatleti od žáků po veterány. Nejvíc se skloňovala jména Heleny Erbenové, Petry Kuříkové, Filipa Ospalého a Petra Vabrouška

Erbenová jede obhajovat senzační bronz z loňského roku

V neděli 28. října se na ostrově Maui na Havaji koná mistrovství světa Xterra a na startu nebude chybět ani česká medailová naděje Helena Erbenové. Ta při své loňské premiéře na druhém největším havajském ostrově vybojovala třetí místo.

Mám natrénováno. Snad to prodám v závodě

Petra Krejčová je součástí české výpravy, která v pátek ráno vyrazila na mistrovství Evropy v duatlonu. To se o víkendu koná v nizozemském Horstu. Jihočeská závodnice byla nominována místo nemocné Heleny Erbenové a přiznala, že když se o možnosti reprezen

VETTEL KRŮČEK OD TITULU, ALE ROZHODNE AŽ BRAZÍLIE

Prvním vítězem na Okruhu Amerik se stal Lewis Hamilton z McLarenu. Stejný pilot ovládl i poslední Velkou cenu Spojených států, která se konala v roce 2008. Druhý dojel Sebastian Vettel. Závodník ve službách Red Bullu je tak pouhý krok od titulu. O tom, kd