VETTEL KRŮČEK OD TITULU, ALE ROZHODNE AŽ BRAZÍLIE

Prvním vítězem na Okruhu Amerik se stal Lewis Hamilton z McLarenu. Stejný pilot ovládl i poslední Velkou cenu Spojených států, která se konala v roce 2008. Druhý dojel Sebastian Vettel. Závodník ve službách Red Bullu je tak pouhý krok od titulu. O tom, kdo se stane šampionem, se ale rozhodne až za týden v Brazílii.

VETTEL ZÍSKAL V BRAZÍLII TŘETÍ TITUL MISTRA SVĚTA

Sebastian Vettel v dramatické Velké ceně Brazílie získal třetí titul mistra světa v řadě. Stal se tak nejmladším trojnásobným šampionem v historii formule 1. Závod ovládl Jenson Button z McLarenu a bylo to jeho třetí vítězství v sezoně. Vettel byl v boxec

Sebastian Vettel vybojoval čtvrté vítězství v řadě

Pilot Red Bullu Sebastian Vettel podnikl další krok ke druhému titulu mistra světa na pneumatikách Pirelli. Završil tak doslova perfektní víkend: vyhrál všechny tréninkové jízdy, kvalifikaci i závod. Poprvé v kariéře tak mladý Němec zvítězil ve čtyřech zá

Sebastian Vettel získal pro Ferrari první vítězství od roku 2013

Čtyřnásobný světový šampion Sebastian Vettel získal pro Ferrari první vítězství od Velké ceny Španělska 2013, sám na triumf čekal od Velké ceny Brazílie 2013. Pro extrémně horké počasí a velice abrazivní asfalt zvolil strategii dvou zastávek v boxech a v

VETTEL VÍTĚZÍ V POSLEDNÍM ZÁVODĚ ROKU

Mistr světa Sebastian Vettel ve Velké ceně Brazílie získal třinácté vítězství v sezoně a deváté v řadě. Německý závodník startoval z pole position a vedl od druhého kola. K vítězství využil strategii dvou zastávek v boxech. Vettelův kolega Mark Webber doj

VETTEL ZVOLIL SPRÁVNOU STRATEGII A STAL SE MISTREM SVĚTA

Pilot Red Bullu Sebastian Vettel se díky vítězství ve Velké ceně Indie stal nejmladším čtyřnásobným mistrem světa. Je teprve čtvrtým závodníkem, kterému se podařilo nasbírat alespoň čtyři tituly. Tři z nich pak nasbíral s pneumatikami Pirelli. Vettel ovlá