Čtrnáctiletý Adam Ťok všechny své starty proměnil v pódiová umístění! (svoboda.info)

Příbram - Čáslavští plavci se o víkendu zúčastnili Přeboru Středočeského kraje žactva. Z Plaveckého klubu Pandora se do Příbrami probojovalo celkem šest plavců - Línek, Nováková, Procházková, Rajmová, Ťok, Zvolský. Nejúspěšnějším byl čtrnáctiletý Adam Ťok, který všechny své starty proměnil v umístnění na stupních vítězů. Adam vybojval celkem šest medailí (2x zlato - 200 m polohově a 200 m znak a 4x stříbro - 50 a 100 m kraul, 100 m motýl, 100 m znak.).

Adam Ťok z čáslavského Plaveckého klubu Pandora vybojoval dvě podia! (svoboda.info)

Brno - Jediným účastníkem letošního Letního mistrovství ČR žactva byl za Plavecký klub Pandora Adam Ťok. Čtrnáctiletý čáslavský plavec se v brněnské padesátce neztratil: Vybojoval dvě umístění na stupních vítězů! Nejlépe si vedl na 200 m znak, když mu v

Matěj Kučera a Adam Ťok vylepšili svá osobní maxima a přivezli po dvou medailích (svoboda.info)

Pardubice - Při víkendovém Letním mistrovství ČR staršího žactva v Pardubicích se skvěle představila čáslavská dvojice Matěj Kučera a Adam Ťok z Plaveckého klubu Pandora.Oba jmenovaní vybojovali po dvou medailích. Čtrnáctiletý Matěj Kučera vybojoval ve sv

Skvělé výsledky členů Pandory (Čáslavské noviny)

Během léta se plavci z Plaveckého klubu Pandora představili na sérii vrcholných závodů.Při červnovém Letním mistrovství ČR staršího žactva v Pardubicích se skvěle představila čáslavská dvojice Matěj Kučera a Adam Ťok. Oba jmenovaní vybojovali po 2 medailí

Stejně jako i v předchozích dvou letech přivezl Matěj Kučera medaili i letos (svoboda.info)

Čáslav/Kopřivnice - Jediným plavcem z Plaveckého klubu Pandora, který se zúčastnil žákovského mistrovství ČR, byl letos Matěj Kučera. Čtrnáctiletý čáslavský plavec vybojoval při svém posledním startu na Zimním mistrovství ČR staršího žactva v Kopřivnici b

Čtyři starty, čtyři umístění v TOP 8 a individuální stříbro. Češi vstoupili do AMS úspěšně!