Další olympijská kvalifikace nevyšla

Od 3. do 8. prosince se v Aucklandu jede mistrovství světa třídy 49erFX, které je zároveň olympijskou kvalifikací. Bohužel Dominika Vaďurová se Sárou Tkadlecovou nepostoupily do zlaté skupiny a tím přišly o možnost bojovat o kvalifikační místo na olympiádu do Tokia.

Další možnost kvalifikace na olympiádu nevyšla

Dnes skončilo v Japonsku mistrovství světa třídy Laser. Konalo se v Miho Bay, na startu bylo 156 jachtařů z 57 zemí včetně dvou našich zástupců. Šampionát byl zároveň kvalifikačním závodem na olympijské hry do Tokia 2020. Prvních 15 míst bylo přiděleno vl

Skvělý závod, ale jachtařům místo na olympiádě uniklo

Evropská olympijská kvalifikace tříd 49er, 49erFX a Nacra 17 skončila v pátek 26. 3. 2021 na Lanzarote na Kanárských ostrovech. Ve třídě 49erFX bojovala o účast v Tokiu také naše posádka Dominika Vaďurová a Sára Tkadlecová. Přestože zajely nejlepší závod

Jachting: Kvalifikace na olympiádu O.Teplému letos opět nevyšla

Mistrovství Evropy, které bylo pro třídu Finn druhým kvalifikačním závodem, proběhlo od 13. do 18. května v Athénách. Ondřej Teplý na své „domácí“ vodě, kde dlouhodobě trénuje, nezajel vůbec špatný závod. Celkově skončil v kompletní světové konkurenci (84

Olympijská regata skončila, vítězství uhájili favorité

Olympijská regata, stejně jako ostatní disciplíny čtyřdenních bojů na letní olympiádě dětí a mládeže na brněnských sportovištích ve středu odpoledne skončily. Večer po slavnostním zakončení a posledním medailovém ceremoniálu před Podnikatelskou fakultou v

2. kvalifikace na VP ve fotografiích Lenky Sklenákové

V sobotu 26. června 2021 se na pardubickém závodišti odběhla II. kvalifikace na VP (STCC, NL,5800m). Na start se postavilo 8 koní a po neúspěchu z I. kvalifikace v ní složil reparát EVŽEN (ž. J. Myška). Ten sice v průběhu dostihu vytvořil pár skokanských