Skvělý závod, ale jachtařům místo na olympiádě uniklo

Evropská olympijská kvalifikace tříd 49er, 49erFX a Nacra 17 skončila v pátek 26. 3. 2021 na Lanzarote na Kanárských ostrovech. Ve třídě 49erFX bojovala o účast v Tokiu také naše posádka Dominika Vaďurová a Sára Tkadlecová. Přestože zajely nejlepší závod své kariéry a úspěšně konkurovaly světové špičce, na olympiádu to nestačilo.

Sen o olympiádě se jachtařům třídy ILCA (Laser) rozplynul

Sen o olympiádě v Tokiu pro české závodníky třídy ILCA 7 (Laser) a závodnice třídy ILCA 6 (Laser Radial) se rozplynul. V sobotu 24. 4. 2021 skončila v Portugalsku kvalifikační regata.

Bylo to rozjeté na lepší výsledek, smutnil po olympijském závodě

Český triatlonista Jan Čelůstka ve své olympijské premiéře skončil v Londýně na 30. místě. I když je to výsledek pěkný, sám reprezentant smutnil. Vzhledem k tomu, jak měl závod rozjetý, měl prý ve výsledkové listině být výše. Honzo, 30. místo při premiér

Frintová kvůli zlomenině přijde o závod seriálu MS

Česká triatlonistka Vendula Frintová musí vynechat třetí závod seriálu mistrovství světa, které hostí Jokohama. Může za to zlomenina prostředníčku na noze. Elitní reprezentantka tak přijde o možnost bojovat o první kvalifikační body do žebříčku pro start

Další skvělý závod kiteboardisty Vojtěcha Košky

Druhý letošní závod světového poháru olympijských tříd – Allianz Regatta – se jel od 31. 5. do 5. 6. v Holandsku. Účast nebyla zdaleka taková jako na jaře na Mallorce, i našich reprezentantů závodilo méně.

Třetí životní výsledek v řadě, jásala triatlonistka Vodičková

Česká triatlonistka Radka Vodičková potvrzuje skvělou formu. Na olympiádě v Londýně doběhla na 20. místě, ve Stockholmu v závodu Světové série obsadila 13. místo a naposledy se předvedla na nejlépe dotovaném triatlonovém závodě světa, kterým je kultovní H