Bylo to rozjeté na lepší výsledek, smutnil po olympijském závodě

Český triatlonista Jan Čelůstka ve své olympijské premiéře skončil v Londýně na 30. místě. I když je to výsledek pěkný, sám reprezentant smutnil. Vzhledem k tomu, jak měl závod rozjetý, měl prý ve výsledkové listině být výše. Honzo, 30. místo při premiérové účastni na olympiádě. Jak to hodnotíte? Převažuje nespokojenost, závod byl rozjetý na výrazně lepší výsledek.

Triatlonistky v Londýně skončily v elitní dvacítce!

České triatlonistky Vendula Frintová a Radka Vodičková v olympijském závodě jely na krev a odměnou jim bylo umístění v elitní dvacítce. Frintová doběhla na 15. místě, oproti Pekingu se zlepšila o osm míst a přepsala i nejlepší český ženský olympijský výsl

Ospalý je podesáté mistrem republiky v olympijském triatlonu

Filip Ospalý se stal podesáté mistrem České republiky v olympijském triatlonu. V Brně v závodě EKOL SUPERPRESTIGE, který byl zároveň posledním dílem Českého poháru, zvítězil před Janem Čelůstkou a Martinem Krňávkem. Českou šampionkou se stala Vendula Frin

V neděli 19.6. odstartuje v Příbrami druhý díl ČP v triatloni

Po závodě v Plzni, který se konal minulý víkend, pokračuje v Příbrami seriál pohárových závodů v olympijském triatlonu. Triatlonisti a triatlonistky v hlavním závodě absolvují 1200 metrů plavání, 30 kilometrů na kole a 7,5 kilometrů běhu. Start je v příbr

Frintová vylepšila nejlepší výsledek českého triatlonu na MS!

Česká reprezentantka Vendula Frintová přepsala historické tabulky českého triatlonu. V závodě seriálu mistrovství světa skončila v Aucklandu čtvrtá. Jde o vůbec nejlepší český výsledek. Dosavadním maximem bylo šesté místo, které zajela rovněž Frintová v k

Frintová plánuje v Riu „nakouknout“ do TOP 10

Česká reprezentantka v triatlonu se pilně připravuje v jedné z nejlepších tréninkových skupin na světě, z Kanárských ostrovů se přesunuli na Mallorku a začátkem března ji čeká první závod v Abu Dhabi. Na olympijském závodě v brazilském Riu by ráda překona