Třetí životní výsledek v řadě, jásala triatlonistka Vodičková

Česká triatlonistka Radka Vodičková potvrzuje skvělou formu. Na olympiádě v Londýně doběhla na 20. místě, ve Stockholmu v závodu Světové série obsadila 13. místo a naposledy se předvedla na nejlépe dotovaném triatlonovém závodě světa, kterým je kultovní Hy-Vee. V americkém Des Moines skončila devátá a získala prémii téměř čtvrt milionu korun. V rozhovoru přiznala, že je moc spokojená, ale že prestižní závod byl hodně náročný už kvůli doslova tyranskému vedru.

Triatlonistka Vodičková dražila pro nadaci

Česká triatlonová reprezentantka Radka Vodičková prožila úspěšnou sezonu, jejíž vrcholem byla olympiáda v Londýně a skvělé 20. místo. V závěru roku pak zářila v Asii a kromě náročných závodů se připojila i k několika charitativním akcím. Na jedné z nich v

Triatlonistky v Londýně skončily v elitní dvacítce!

České triatlonistky Vendula Frintová a Radka Vodičková v olympijském závodě jely na krev a odměnou jim bylo umístění v elitní dvacítce. Frintová doběhla na 15. místě, oproti Pekingu se zlepšila o osm míst a přepsala i nejlepší český ženský olympijský výsl

Vodičková letos v Česku nejspíš závodit nebude

Česká reprezentantka Radka Vodičková se o víkendu postaví na start úvodního závodu Světové triatlonové série v Aucklandu na Novém Zélandu. Na závod se těší, ale dobře ví, že do vrcholné formy má ještě daleko. I proto by byla ráda, kdyby dokončila nejhůře

Triatlonistka Frintová před novou sezonou

Česká triatlonová reprezentantka Vendula Frintová v srpnu na olympiádě přepsala 15. místem nejlepší český ženský výsledek v závodě pod pěti kruhy. A i když vzpomíná na Londýn jen v dobrém, soustředí se především na budoucnost.

Rekordní triatlon v Telči vyhráli Kubínek a Vodičková

V historickém centru Telče se konal pátý díl Českého poháru v olympijském triatlonu a rekordní odměny ve výši 100 tisíc korun přilákaly do míst, která jsou na seznamu UNESCO, téměř dvě stovky závodníků. Z vítězství se radovali favorizovaní František Kubín