Triatlonistka Frintová před novou sezonou

Česká triatlonová reprezentantka Vendula Frintová v srpnu na olympiádě přepsala 15. místem nejlepší český ženský výsledek v závodě pod pěti kruhy. A i když vzpomíná na Londýn jen v dobrém, soustředí se především na budoucnost.

Frintová zazářila na Světovém poháru

Česká triatlonistka Vendula Frintová i v Turecku v závodě Světového poháru potvrdila, že letošní sezona ji zastihnula v dobré formě. Ve městě Alanya doběhla na druhá. V závodě mužů skončil nejlépe Přemysl Švarc na 13. místě.

Frintová zazářila ve Světovém poháru na Novém Zélandu

Česká triatlonistka Vendula Frintová byla hodně vidět v závodě Světového poháru ve městě New Plymouth na Novém Zélandu a nakonec obsadila třetí místo, když za vítězkou zaostala o sedm vteřin. Jan Čelůstka doběhl v závodě mužů na 21. místě.

Frintová v triatlonovém Grand finále doběhla na 11. místě

Česká triatlonistka Vendula Frintová doběhla ve finálovém závodě seriálu mistrovství světa v kanadském Edmontonu na skvělém 11. místě a v konečném pořadí MS obsadila 12. místo. Petra Kuříková brala 41. místo. Závod díky fantastickému běhu vyhrála Američan

Frintová kvůli zlomenině přijde o závod seriálu MS

Česká triatlonistka Vendula Frintová musí vynechat třetí závod seriálu mistrovství světa, které hostí Jokohama. Může za to zlomenina prostředníčku na noze. Elitní reprezentantka tak přijde o možnost bojovat o první kvalifikační body do žebříčku pro start

BUGGYRA V MOSTĚ LADILA FORMU PŘED NOVOU TRUCKOVOU SEZONOU

Oba piloti týmu Buggyra ZM Racing, Adam Lacko a Téo Calvet, se tento minulý spolu s velkou částí špičky ME tahačů na okruzích proháněli po mosteckém autodromu. Severočeský okruh byl při zrušení předchozích testů na Nürburgringu kvůli sněhové nadílce dějiš