Frintová v triatlonovém Grand finále doběhla na 11. místě

Česká triatlonistka Vendula Frintová doběhla ve finálovém závodě seriálu mistrovství světa v kanadském Edmontonu na skvělém 11. místě a v konečném pořadí MS obsadila 12. místo. Petra Kuříková brala 41. místo. Závod díky fantastickému běhu vyhrála Američanka Gwen Jorgensenová, která se také stala mistryní světa.

V úvodu triatlonového MS byla z Čechů nejvíce vidět Frintová

V sobotu 7. března hostilo Abú Dhabí ve Spojených arabských emirátech úvodní závod seriálu mistrovství světa v triatlonu. Na startu se představili i čtyři čeští reprezentanti. Nejlepší výsledek zaznamenala Vendula Frintová, která doběhla na 25. místě.

Frintová zazářila na Světovém poháru

Česká triatlonistka Vendula Frintová i v Turecku v závodě Světového poháru potvrdila, že letošní sezona ji zastihnula v dobré formě. Ve městě Alanya doběhla na druhá. V závodě mužů skončil nejlépe Přemysl Švarc na 13. místě.

Frintová byla nejlepší Češkou v závodě MS v Kapském Městě

Třetí závod seriálu mistrovství světa v triatlonu hostilo o víkendu Kapské město a na startu se objevili hned čtyři čeští triatlonoví reprezentanti. Nejlépe si vedla Vendula Frintová, která opět zajela výborný závod a brala 15. místo, Petra Kuříková doběh

Triatlonistky v Londýně skončily v elitní dvacítce!

České triatlonistky Vendula Frintová a Radka Vodičková v olympijském závodě jely na krev a odměnou jim bylo umístění v elitní dvacítce. Frintová doběhla na 15. místě, oproti Pekingu se zlepšila o osm míst a přepsala i nejlepší český ženský olympijský výsl

Čelůstkovi se závod seriálu MS v Gold Coast vydařil

Duo českých triatlonových reprezentantů Jan Čelůstka a Vendula Frintová se představilo ve třetím závodě seriálu mistrovství světa, který tentokrát hostilo město Gold Coast ve státě Queensland v Austrálii. Čelůstkovi se závod vydařil a obsadil 23. místo. F