Frintová zazářila na Světovém poháru

Česká triatlonistka Vendula Frintová i v Turecku v závodě Světového poháru potvrdila, že letošní sezona ji zastihnula v dobré formě. Ve městě Alanya doběhla na druhá. V závodě mužů skončil nejlépe Přemysl Švarc na 13. místě.

Frintová zazářila ve Světovém poháru na Novém Zélandu

Česká triatlonistka Vendula Frintová byla hodně vidět v závodě Světového poháru ve městě New Plymouth na Novém Zélandu a nakonec obsadila třetí místo, když za vítězkou zaostala o sedm vteřin. Jan Čelůstka doběhl v závodě mužů na 21. místě.

Frintová s Linduškou v Brně ovládli závod ČP

Brno hostilo druhý díl Českého poháru v olympijském triatlonu a 22. ročník závodu s názvem EKOL SUPERPRESTIGE 2014 byl i Evropským pohárem juniorů a spadal i do Slovenského poháru. Závod Českého poháru ovládli Vendula Frintová a mladík František Linduška.

Frintová a Kuříková doběhly v TOP 10 na SP v Cagliari

V italském Cagliari se na Světovém poháru v triatlonu dařilo oběma Češkám Vendule Frintové i Petře Kuříkové, které skončily v elitní desítce. Mužské trio ve složení Tomáš Svoboda, František Linduška a Jan Volár se umístilo v druhé polovině výsledkové list

Šesté místo pro Ondřeje Teplého ve světovém poháru

Ondřej Teplý jel ve třídě Finn svou první medailovou rozjížďku ve světovém poháru v životě. A mohl i vyhrát! Závod provázel na tuto lokalitu netypicky slabý vítr. Ondřej Teplý si vedl skvěle a od začátku se pohyboval v první desítce. Před finálovou jízdo

Český tým ve sprintu třetí na světovém poháru.

Pavel Kelemen - TERMINÁTOR. Ano takto teď můžeme bez uzardění a studu nazývat Pavla Kelemena. Tento muž z oceli si v jednom dni na světovém poháru střihnul nejprve rozjížďku týmového sprintu kdy společně s Martinem Čechmanem a Davidem Sojkou zajeli pátý č