Šesté místo pro Ondřeje Teplého ve světovém poháru

Ondřej Teplý jel ve třídě Finn svou první medailovou rozjížďku ve světovém poháru v životě. A mohl i vyhrát! Závod provázel na tuto lokalitu netypicky slabý vítr. Ondřej Teplý si vedl skvěle a od začátku se pohyboval v první desítce. Před finálovou jízdou byl čtvrtý deset bodů za medailí a 16 bodů od zlata. V poslední medailové rozjížďce pro deset nejlepších, za kterou si závodníci připisují dvojnásobný počet bodů, měl bohužel předčasný start, takže skončil nakonec šestý. Ale i to je skvělý výsledek ve světovém poháru. Stále ještě v juniorském věku si tak připsal skvělý výsledek mezi dospělými. Jeho forma je příslibem jak pro finále světového poháru, které se pojede v od 3. do 10. června v Marseille, dějišti olympijské regaty 2024, tak pro srpnovou kvalifikaci do Tokia.

Český tým ve sprintu třetí na světovém poháru.

Pavel Kelemen - TERMINÁTOR. Ano takto teď můžeme bez uzardění a studu nazývat Pavla Kelemena. Tento muž z oceli si v jednom dni na světovém poháru střihnul nejprve rozjížďku týmového sprintu kdy společně s Martinem Čechmanem a Davidem Sojkou zajeli pátý č

Frintová zazářila ve Světovém poháru na Novém Zélandu

Česká triatlonistka Vendula Frintová byla hodně vidět v závodě Světového poháru ve městě New Plymouth na Novém Zélandu a nakonec obsadila třetí místo, když za vítězkou zaostala o sedm vteřin. Jan Čelůstka doběhl v závodě mužů na 21. místě.

Frintová zazářila na Světovém poháru

Česká triatlonistka Vendula Frintová i v Turecku v závodě Světového poháru potvrdila, že letošní sezona ji zastihnula v dobré formě. Ve městě Alanya doběhla na druhá. V závodě mužů skončil nejlépe Přemysl Švarc na 13. místě.

Týmové mistrovství ČR v jachtingu se vydařilo

V Praze na Vltavě v YC CERE se od pátku do neděle (26.–28. 10.) konalo mistrovství České republiky týmů. Dvanáct šestičlenných týmů (včetně jednoho slovenského) závodilo na lodích třídy 420, v soubojích tři proti třem lodím. Na startu nechyběly mnohé osob

Ondřej Ježek začal sezonu pátým místem

První závod sezony ve Světovém poháru Superstock 1000 má za sebou český motocyklový závodník Ondřej Ježek z týmu TripleM by Barni Racing Ducati. Ve Španělsku na okruhu v Aragonu vybojoval páté místo, ze kterého také startoval. Tento výsledek se ale nerodi