Frintová zazářila ve Světovém poháru na Novém Zélandu

Česká triatlonistka Vendula Frintová byla hodně vidět v závodě Světového poháru ve městě New Plymouth na Novém Zélandu a nakonec obsadila třetí místo, když za vítězkou zaostala o sedm vteřin. Jan Čelůstka doběhl v závodě mužů na 21. místě.

Frintová zazářila na Světovém poháru

Česká triatlonistka Vendula Frintová i v Turecku v závodě Světového poháru potvrdila, že letošní sezona ji zastihnula v dobré formě. Ve městě Alanya doběhla na druhá. V závodě mužů skončil nejlépe Přemysl Švarc na 13. místě.

Frintovou trápí naražená žebra.

Česká triatlonistka Vendula Frintová se na úvod sezony představila ve dvou závodech Světového poháru. V australské Mooloolabě i v New Plymouth na Novém Zélandu skončila bronzová medailistka z loňského ME na 22. místě. Spokojená s výsledky moc nebyla a to

Frintová s Linduškou v Brně ovládli závod ČP

Brno hostilo druhý díl Českého poháru v olympijském triatlonu a 22. ročník závodu s názvem EKOL SUPERPRESTIGE 2014 byl i Evropským pohárem juniorů a spadal i do Slovenského poháru. Závod Českého poháru ovládli Vendula Frintová a mladík František Linduška.

Vendula Frintová 17. v Aucklandu

Jedna z posledních triatlonových tajenek roku je vyřešena. O víkendu se v Aucklandu na Novém Zélandu konal finálový závod Světové triatlonové série, který rozhodl o titulech mistrů světa. Šampionem se stal třetí muž olympiády Jonathan Brownlee z Velké Bri

Frintová a Kuříková doběhly v TOP 10 na SP v Cagliari

V italském Cagliari se na Světovém poháru v triatlonu dařilo oběma Češkám Vendule Frintové i Petře Kuříkové, které skončily v elitní desítce. Mužské trio ve složení Tomáš Svoboda, František Linduška a Jan Volár se umístilo v druhé polovině výsledkové list