Frintová s Linduškou v Brně ovládli závod ČP

Brno hostilo druhý díl Českého poháru v olympijském triatlonu a 22. ročník závodu s názvem EKOL SUPERPRESTIGE 2014 byl i Evropským pohárem juniorů a spadal i do Slovenského poháru. Závod Českého poháru ovládli Vendula Frintová a mladík František Linduška. V závodě Evropského juniorů excelovala Tereza Zimovjanová, která u brněnské přehrady nenašla přemožitelku.

Triatlonisté Frintová a Čelůstka bojují na MS

Po pauze se opět rozběhl kolotoč triatlonového mistrovství světa. Úvodní závod hostilo Abú Dhabí ve Spojených arabských emirátech. Na start se postavilo i kvarteto českých reprezentantů Vendula Frintová, Petra Kuříková, Jan Čelůstka a Přemysl Švarc. Nejlé

Velkou cenu E.ON v Táboře ovládli Rusové.

V neděli 31.7. se v jihočeském Táboře konal 33. ročník velké ceny E.ON. Závod byl současně EP juniorů a MČR dospělých na sprinttriatlonových distancích. Početné pole ruských závodníků ovládlo celkové výsledky, česká reprezentantka Tereza Zimovjanová vyboj

Frintová v úvodním závodě MS skončila v Aucklandu 14

Auckland hostil úvodní závod seriálu mistrovství světa a na Nový Zéland dorazila světová triatlonová špička. Představili se i dva čeští reprezentanti a Vendula Frintová skončila na skvělém 14. místě. Přemysl Švarc závod nedokončil, když odstoupil v cyklis

Frintová kvůli zlomenině přijde o závod seriálu MS

Česká triatlonistka Vendula Frintová musí vynechat třetí závod seriálu mistrovství světa, které hostí Jokohama. Může za to zlomenina prostředníčku na noze. Elitní reprezentantka tak přijde o možnost bojovat o první kvalifikační body do žebříčku pro start

Čelůstkovi se závod seriálu MS v Gold Coast vydařil

Duo českých triatlonových reprezentantů Jan Čelůstka a Vendula Frintová se představilo ve třetím závodě seriálu mistrovství světa, který tentokrát hostilo město Gold Coast ve státě Queensland v Austrálii. Čelůstkovi se závod vydařil a obsadil 23. místo. F