Triatlonisté Frintová a Čelůstka bojují na MS

Po pauze se opět rozběhl kolotoč triatlonového mistrovství světa. Úvodní závod hostilo Abú Dhabí ve Spojených arabských emirátech. Na start se postavilo i kvarteto českých reprezentantů Vendula Frintová, Petra Kuříková, Jan Čelůstka a Přemysl Švarc. Nejlépe dopadla Frintová na 14. místě, závod se ale povedl i Čelůstkovi, který doběhl devatenáctý.

Frintová zazářila ve Světovém poháru na Novém Zélandu

Česká triatlonistka Vendula Frintová byla hodně vidět v závodě Světového poháru ve městě New Plymouth na Novém Zélandu a nakonec obsadila třetí místo, když za vítězkou zaostala o sedm vteřin. Jan Čelůstka doběhl v závodě mužů na 21. místě.

Frintová s Čelůstkou jsou mistry ČR

V Táboře pokračoval svým pátým dílem Český pohár v olympijském triatlonu. Závod s názvem Velká cena E.ON, Triatlon Tábor byl mistrovstvím České republiky ve sprint triatlonu a národními šampiony se stali Vendula Frintová a Jan Čelůstka. Podnik u rybníka J

Čelůstkovi se závod seriálu MS v Gold Coast vydařil

Duo českých triatlonových reprezentantů Jan Čelůstka a Vendula Frintová se představilo ve třetím závodě seriálu mistrovství světa, který tentokrát hostilo město Gold Coast ve státě Queensland v Austrálii. Čelůstkovi se závod vydařil a obsadil 23. místo. F

Frintová byla nejlepší Češkou v závodě MS v Kapském Městě

Třetí závod seriálu mistrovství světa v triatlonu hostilo o víkendu Kapské město a na startu se objevili hned čtyři čeští triatlonoví reprezentanti. Nejlépe si vedla Vendula Frintová, která opět zajela výborný závod a brala 15. místo, Petra Kuříková doběh

Na Lipně se v neděli bude bojovat o tituly mistrů republiky

V neděli 19. srpna se na Lipně v jižních Čechách koná mistrovství republiky ve sprint triatlonu. Závod je také pátým dílem Českého poháru v olympijském triatlonu a na startu nebude chybět ani kvarteto českých olympioniků Jan Čelůstka, Přemysl Švarc, Radka