Vodičková letos v Česku nejspíš závodit nebude

Česká reprezentantka Radka Vodičková se o víkendu postaví na start úvodního závodu Světové triatlonové série v Aucklandu na Novém Zélandu. Na závod se těší, ale dobře ví, že do vrcholné formy má ještě daleko. I proto by byla ráda, kdyby dokončila nejhůře na 23. místě.

Triatlonistka Vodičková dražila pro nadaci

Česká triatlonová reprezentantka Radka Vodičková prožila úspěšnou sezonu, jejíž vrcholem byla olympiáda v Londýně a skvělé 20. místo. V závěru roku pak zářila v Asii a kromě náročných závodů se připojila i k několika charitativním akcím. Na jedné z nich v

Rekordní triatlon v Telči vyhráli Kubínek a Vodičková

V historickém centru Telče se konal pátý díl Českého poháru v olympijském triatlonu a rekordní odměny ve výši 100 tisíc korun přilákaly do míst, která jsou na seznamu UNESCO, téměř dvě stovky závodníků. Z vítězství se radovali favorizovaní František Kubín

Prázdninové koncerty / Holiday gigs

V těchto dnech probíhá mix a mastering CD s názvem At The Station, na kterém se kromě Tria podílí i řada hostů. Než bude CD v prodeji, čeká nás pár koncertů: 29.7. Vernisáž v Radničním sklípku v Kroměříži Markéta Vodičková Filip Vítů acoustic 30.7. Mú

Triatlonistky v Londýně skončily v elitní dvacítce!

České triatlonistky Vendula Frintová a Radka Vodičková v olympijském závodě jely na krev a odměnou jim bylo umístění v elitní dvacítce. Frintová doběhla na 15. místě, oproti Pekingu se zlepšila o osm míst a přepsala i nejlepší český ženský olympijský výsl

Třetí životní výsledek v řadě, jásala triatlonistka Vodičková

Česká triatlonistka Radka Vodičková potvrzuje skvělou formu. Na olympiádě v Londýně doběhla na 20. místě, ve Stockholmu v závodu Světové série obsadila 13. místo a naposledy se předvedla na nejlépe dotovaném triatlonovém závodě světa, kterým je kultovní H