Dominik Sokola mistrem ČR dorostu v oštěpu a bronzový v trojskoku

Na Mistrovství ČR juniorů a dorostu (tzv.gigantu), které se uskutečnilo ve dnech 22. a 23. června v Jablonci nad Nisou, dosáhl velkého úspěchu náš dorostenec Dominik Sokola , který se stal v novém klubovém rekordu mistrem ČR v oštěpu. Svěřenec Oty Šedého k tomu navíc přidal ještě bronz v trojskoku. Dařilo se i ostatním třem našim mladým atletům.

Dominik Sokola reprezentoval ČR na Mezistátním utkání dorostu

Dne 8.června se v Hradci Králové konalo Mezistátní utkání ČR-Slovensko-Maďarsko dorostu. Nás může těšit že se na něj svými výkony kvalifikoval i náš odchovanec Dominik Sokola . Svěřenec Oty Šedého nastoupil v trojskoku, kde výkonem 13,19m obsadil 4. místo

Závěrečný halový zpravodaj - junioři a dorost měli Mistrovství ČR, Sokola byl čtvrtý v trojskoku

Halová sezóna dospěla ke svému konci. Jedním z posledních závodů bylo Mistrovství ČR juniorů a dorostu , které se konalo o posledním únorovém víkendu v pražské Stromovce. Nejlépe z našich si vedl Dominik Sokola, který obsadil 4. místo v trojskoku. Dále ná

Naši žáci si vedli dobře na krajských přeborech - Sokola trojnásobným mistrem

Tři tituly krajského šampióna získal Dominik Sokola. V kategorii staršího žactva nenašel přemožitele na 60m, v dálce a v oštěpu. Svůj premiérový titul získala také Zuzana Vagalová ve  výšce, Jakub Peňás a Eliška Labudová v kouli. V kategorii mladších žáků

Mistrovství Moravy a Slezska - Sokola získal kompletní sadu medailí,Gremlica a Šesták mistry,Muchová stříbrná,Šutová 2x bronzová

V sobotu 11.5. se v Třinci uskutečnilo Mistrovství Moravy a Slezska dospělých, juniorů i dorostu v atletice. Naše výprava se z něho vrátila s 8 medailemi, přičemž kompletní sadu se podařilo získat dorostenci Dominiku Sokolovi. Ten zvítězil v trojskoku, st

Dominik Sokola stříbrný v oštěpu na Hrách 5. letní olympiády dětí a mládeže ČR

Hry 5. letní olympiády dětí a mládeže ČR proběhly nedaleko, v hanácké metropoli Olomouci. Jedná se o podnik, který svým významem a rozsahem přesahuje tradiční mistrovství ČR v atletice, protože se ho neúčastní pouze registrovaní atleti, ale také mládež pr